Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Otthon levő kismamák nem...

Otthon levő kismamák nem unatkoztok? Mivel foglaljatok el magatokat?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem, nagyon unatkozom. Reggel 8-ra elviszem a lányomat oviba, 16kor megyek érte. Tehát fél 9től fél 4ig itthon vagyok. Reggel megcsinálom a házimunkát, takarítás, mosás, főzés, a többi időmben pedig általában itt ülök a gép előtt. Jobb lenne hasznosabbá tenni magam, dehát sajnos nincs rá lehetőségem.
2013. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Úgy elszalad a nap, hogy kevés is!!!

Dereng fel elviszem a gyereket oviba, majd boltba megyek, megfőzök. Délben a gyerekért megyek, majd játszótér, itthon mosok, vasalok, játszók a gyerekkel, vacsi, fürdés, jön Apa melóból, és el is ment a nap!


Mikor az elsővel voltam terhes, rengeteg filmet megnéztem, olvastam, vssároltam a picinek.

Most 23 hetes vagyok, azt sem tudom mi lesz, nem mutatja magát, és még semmit nem vettem neki !!!

2013. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Főzés, mosás, takarítás. Gyakorizás, filmek nézése. Rengeteget foglalkozom a virágaimmal. Tavasszal ültetek majd pár zöldségfélét a kertbe. Minden másnap kitalálok valamit, hogy hova menjek. Babaholmik rendezgetése. Nem unatkozom, mindig is jól elvoltam itthon :-)
2013. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én nagyon unatkozok 17 hetes vagyok és veszélyeztett terhes:(Tehát nem nagyon csinálhatok semmit de ugye megfözök meg ilyenek de azt se kell mindnnap:)Nekem még elég sok van hátra tehát nem tudom mi lesz velem:(
2013. febr. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hál istennek nem unatkozom a három gyerkőc teljes energiámat elveszi plusz a házimunka de szerintem akinek gyereke meg háztartása van az nem unatkozhat
2013. febr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két vetélés miatt az elejétől kezdve feküdnöm kell a 12. hétig. Egyszer bevéreztem 8 hetesen, onnantól csak wcre és fürödni kelhetek fel. Hát, unalmas nagyon és még csak 11 hetes vagyok!Filmet nézek, netezek, alszok, eszek, kb ennyi, de már fáj mindenem a sok fekvéstől!De megéri, csak szülessen meg egészségesen hozzánk!
2013. febr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 hkm vagyok, először korábbi vetélés miatt kellett feküdnöm a 12. hétig, most meg a méhlepényem nincs jó helyen... tényleg elég unalmas itthon, netezés, sorozatokat nézek (neten, mert a tévében csak silány blődlik mennek :)), valamennyit besegítek itthonról munkahelyemre is, meg olvasgatok. Próbálj arra gondolni, hogy legalább nem kórházban kell feküdnöd, és a kicsiért nagyon megéri. Most tervezek kismamanaplót kezdeni a neten, az is lefoglal majd, esetleg azt is javaslom, jó lesz később visszaolvasni, és már csak mosolyogni azon, hogy mennyit kínlódtál a legfontosabb "ügy" érdekében :-)
2013. febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ágyban kell lenned egész nap, vagy nincs munkád és azért vagy otthon?

Nekem van munkám... illetve munkahelyem, de egész nap kb. fél óra a munka és 7,5 óra a semmittevés. Én is netezek (e-mail, FB, utánanézek minden babás dolognak) és nyelvet tanulok - olaszt. De ha otthon lennék, akkor biztos néznék én is sorozatokat a takarítás és főzés közben és jó időben sokat járnék ki parkokba és kirándulni (hozzánk közel van egy hegy).

Ja, és persze imádok kreatív technikákkal mindenféle hasznosat és haszontalant csinálni.

Szerintem te is tanulj nyelvet, vagy fényképezést, vagy ilyesmit. Még is csak jobb tanulni, mint a számítógépet bámulni egész nap.

2013. febr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem mondom, h. mindig van mit csinálni, de lefoglalom magam. megtanultam kötni, így már van két sapi a gyerekre. megtanultam varrni,így kész a 4 garnitúra ágyneműje, varrtam zsebes tárolót a kiságy oldalára, dédi segítségével pedig készül a pólya és a pelenkázó lap. 2-3 naponta főzök, takarítok, a köztes napokon a kézimunka, filmek, kutyákkal séta a kiserdőn. .. és már egyébként is csak 5 hetet kell várni a babára.
2013. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság hogy eddig en is ilyesmikkel foglaltam le magam! A 6. Hónaptól vagyok itthon de mar minden készen áll a baba érkezésére egyszerűen a házi munkán kívül nincs mit csinálnom csak várni és egyre türelmetlenebb vagyok :) nekem 3 hét van hatra de ez telik a leglassabban !!! Kitartást mindenkinek!
2013. febr. 21. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!