Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel foglalhatnám le magam...

Mivel foglalhatnám le magam itthon esténként ami hasznos is?

Figyelt kérdés

Este alszik a babám, úgy kb fél 9től. Én sokszor csak itt lógok a gyakorin, de már unom, hogy van egy pár hasznos órám és nem használom ki teljes mértékben. Ötletek? Tippek? Családi házban lakunk, férjem 2 napot megy, 2 napot pihen, a második pihenőjén MINDIG túlórázik. Abban az egy napban amikor itthon van, pihenünk, a többiben dolgozok. Én viszem a kertet, a házimunkát, babázok, de esténként mégis előfordul, hogy unatkozok... Mi az, ami hasznos elfoglaltság ?

Ti mit csináltok?

(most épp alszik és leültem pihenni, azért írok ide)

Ja, meg van egy macskánk :D


2017. júl. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Olvasás, valami kézműves dolog (kötés, horgolás, stb), nincs/nem volt valami hobbid korábban? Rejtvényeket is fejthetsz. Új nyelvet tanulni? Ha olyan a szakterületed, fejlesztheted magad. Könyvírás? Valami netes játék? Travian, Farmerama, stb? Ha megírod mi érdekel találhatunk még ki mást is.:D
2017. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A könyvírás jutott eszembe nekem is, kisgyerek mellett sokan csinálják. Plusz valamilyen tanfolyam, esetleg nyelv lenne nekem is a javaslatom.
2017. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem volt időm+energiám leporoltam a varrógépet és nagyon sokat varrtam: patchwork takaró, fali zsebes tartó, gyerekruhák, férjemnek melegítő, stb.
2017. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Esetleg tanulj valamit: nyelvet, táncot youtube-ról, új recepteket, új konyháka ételeit.

tornázz, olvass, kézimunkázz, filmezz, kezdj el festeni, gitározni...stb.


Vagy hívd át egy barátnődet beszélgetni. Nem hiszem, hogy csak a férjeddel tudsz lenni, nincs barátbőd, rokonod, akikkel lehet otthoni programot szervezni? Közös filmnézés, sütisütés stb.

2017. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy baratnom van, de dolgozik sokat. Olvasas erdekel, kerteszkedes, fozes. A regi baratnoim mind pesten vannak..
2017. júl. 27. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nezd, amikor en voltam itthon, akkor sose unatkoztam. Mi is csaladi hazban lakunk, de en sose takaritottam minden nap. Ketnaponta ejszaka, mikor a ferjem ejszakas volt... amikor nappalos volt, kapaltam a kertet. Minden este locsoltam. Amikor itthon volt a ferjem, mi filmet/sorozatot neztunk, rakerestem svedmasszazst oktato videokra es massziroztam a ferjem. Ebbe annyira belejottem, hogy mivel nyaron szultem, beiratkoztam egy tanfolyamra, mint gyogymasszor. Heti 2x kellett jarni plusz evkozi gyakorlat volt. Igy sokat tanultam is. Nekunk nagyon jo babank volt es mi bizony azt is megcsinaltuk, hogy galad modon filmeztunk, mikor ebren volt, ott fekudt mellettunk. Jartunk setalni harman es a kutya. Foztem. Blogoltam a fozesrol. Olvastam. Rejtvenyt fejtettem. Zenet hallgattam. Mikor mit :))
2017. júl. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alig várom, hogy házba költözhessünk. Ilyenkor mit csinálnék?

Főznék egy teát vagy csinálnék egy kakaót és a kellemes esti hűvösben megiszogatnám csendben, esetleg egy könyv mellett vagy csak bambulva :D


Nekem a legutóbbi több napos elfoglaltságom egy fotó album kialakítása volt. Rengeteg fotónk van a gépeken. Rendszereztem idő szerint, mappáztam kedvenceket és nyomtatásra küldtem jópárat. Lehessen pörgetni bármikor. Ezeket a papírképeket albumokba fűztem és nagyon elégedett voltam a végén :)

2017. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!