Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti már a terhesség gyanúját...

Ti már a terhesség gyanúját is elmondtátok a párotoknak vagy csak a pozitív teszt után mondtátok neki a biztosat?

Figyelt kérdés
Terveztétek a babát vagy nem? Mivel ez sem mindegy szerintem ennél a kérdésnél.

2017. júl. 30. 16:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk második próbálkozós hónap volt, de kb. minden hónapban szólok előre, mikor kell(ene) megjönnie. Ekkor is tudta, tesztet együtt csináltuk 3 nap késés után délután. És ő tette a vizeletbe a tesztet, én nem mertem. És már 3 mp múlva ott volt a két csík.
2017. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egyutt csinaltuk mindig a tesztet, akkor is, amikor mar terveztuk, meg akkor is, amikir nem, de mas miatt kesett.

Amikor terhes lettem es meg is maradt a baba, vagyis az utolso terhessegemnel, konkretan o nyomta bele a pisibe a tesztet, de korabban is volt, hogy o csinalta.

Nekunk is fura lett volna, ha akar csak par orara is az en titkom lett volna a pozitiv teszt.

2017. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Tervezett baba. Az elso 3 honapban, annyira izgultam, hogy sosem birtam varni ra es egyedul teszteltem, mindig negativat. A 4. honap nekunk egeszsegugyi problema miatt kiesett. Az 5. honapban tesztelni sem akartam, de 1 nappal mensi elott 2x nagyon melegem lett es levert a viz a semmibol, ilyen nekem sosem szokott lenni, a parom mondta is, hogy tuti baba lesz! En mar nem biztam benne, de masnap januar elseje volt, mondom, akkor reggel felkelunk es egyutt tesztelunk, igy is lett, mar 34 hetesek vagyunk. :-) Utolag nagyon nagyon orulok, hogy igy alakult, szuper elmeny volt neki is es nekem is, ha esetleg kovetkezo babaval probalkozunk, akkor is csak egyutt szeretnek tesztelni.
2017. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!