Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond az ha egy...

Szerintetek gond az ha egy majdnem 3 éves gyerek nem alussza át az éjszakát? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen gond. Elvinném alváslaborba.
2017. aug. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Puffasztot ehetett napközben

Pl tojás, hagyma, körtés kubu, stb

2017. aug. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2es a lányom nagyon szereti a tükör tojást szerinted fáj a hasa vagy hogy érted ezt??
2017. aug. 1. 07:38
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként alszik csak 3-4x megebred de utána vissza alszik, de van h reggelig alszik vagy csak 1x ébred
2017. aug. 1. 07:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a lepont...?

Hasonlo koru gyermekem tegnap főtt tojást evett spenottal, éjszakai sirast megoldotta az Espumisan.

Nem kell egyből egetrengeto betegsegeken agyalni

2017. aug. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most az a kérdés, hogy tegnap nem aludta át, vagy hogy rendszeresen? Nagyon nem mindegy.
2017. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyébként tegnap éjjel akár nagyon melege is lehetett.

Vannak olyan gyerekek, akik nyugtalanabbul alszanak, ennyi.

2017. aug. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6,5 éves gyerekem sem alussza át. felületesen, rosszul alszik.

ez van.

2017. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jézus, ne hozzátok már rá a frászt. 29 elmúltam, baromi ritka, ha átalszom az éjszakát, minimum egyszer inni felkelek, de sokszor pisilni is. Nem mindenki alszik úgy, hogy ágyút lehet dörrenteni mellette. Nem hinném, hogy gond lenne, hogy megébred.
2017. aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem csak tegnap folyamatosan ez megy csak van hogy többször van hogy kevesebbszer ébred fel éjszaka.

Nem tudom mi lehet, írtak h fruktóz allergia miatt lehet, egyébként ahogy így gondolkozom az jutott az eszembe hogy azóta csinalja ezt mióta történt egy nagy változás az életemben, elkoltoztunk Magyarországról és kistesója született, nem lehet hogy lelkieredetű??

#5 én nem pontoztam senkit le

2017. aug. 1. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!