Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól evett már veletek az...

Mikortól evett már veletek az étteremben a babátok?

Figyelt kérdés

Még csak három hónapos a lányunk, szóval még messze van, hogy azt egye, amit mi. De nem igazán szoktam rendszeresen főzni itthon, inkább éttermezünk.


Nálatok meddig volt az a menetrend, hogy először megetettétek a babát otthon?

Köszönöm előre is a válaszokat!:)


2017. aug. 1. 14:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Csak nem ez volt a kérdés!:)

Elhiszem, hogy ilyenkor hirtelen mindenki az éttermek szakértőjévé válik, tudja, hogy mi hova járunk és ott mi hogy meg. De nem ez érdekelt most.

2017. aug. 1. 15:18
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

9es vagyok:

Mi is szoktunk vinni pürét, kekszet, bapiskótát.

Indulás előtt eszik itthon, ott csak kóstolásszerűen meg amennyi jólesik. Ha wellnesezni megyünk azt csak kiegészítésképpen kapja, szoktunk vinni bébiételt meg egyes bababarát szállodákban volt is és azt melegítettük meg.De mindig megkóstolja amit mi eszünk.

2017. aug. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el 5-ös, hogy Te közel sem a legjobb éttermekben dolgoztál...
2017. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mi szoktunk éttermezni, bár csak alkalmanként. Először mindig végigaludta a kisfiunk, úgy időzítettünk.

Később vittünk neki bébiételt. Üvegeset mindenhol megmelegítik, én volt, hogy házi készítésűt vittem, azt is melegítették. Egyre több mindent kaphatott a miénkből is, de azért kb 15-16 hós koráig jobb volt a bébiétel, az állaga miatt. A mi kisfiunk nem a megülök a fenekemen típus egyébként, nekünk ez okozott nehézséget ebben a korszakban, ezért nagyon ritkán mentünk. Most 20 hónapos, nyaralásnál félpanzióban a legkulturáltabb gyerek volt az étteremben. (De gyerekbarát hely volt szerencsére.) Ja, és már nagyjából egyedül eszik, nem kell egyikünknek evés helyett gyereket etetnie.

Szóval nem csak az ételen múlik, ha már nem alszik evés alatt, egy ideig ne számíts kellemes éttermezésekre.

2017. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!