Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyuta kérdés. Ha mászó...

Bugyuta kérdés. Ha mászó babátok elesik, beveri a fejét, nem aggódtok? Többi lent.

Figyelt kérdés

A fiam most kezd emelkedni, térdel, felkapaszkodik, 1x már lábra is állt. Viszont párszor úgy eldőlt a hónapok alatt, hogy hiába voltam ott, nem tudtam úgy menteni a helyzetet, hogy ügyesen elkapjam.. 2-3 alkalom. Tegnap is úgy dőlt el, hogy koppant a feje és nagyon sírni kezdett. Persze azonnal megnyugodott velem, így biztos voltam benne, hogy nem lett nagy baja.

Viszont elgondolkodtatott, hogy vajon az ilyen koppanás okozhat olyan sérülést, amit én nem vehetek észre? Ugye nem gyakoriak a belső ér elpattanások vagy bármi más hasonló? Jaj annyit kattogok ezen... Nagyon sajnálom őt ekkor.. Megállítanám az időt és visszapörgetném.. Félek, hogy baja lesz egyszer..


2017. aug. 1. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, mindenki félti a gyerekét, mindenki aggódik.


De ez is a fejlődés része. Meg kell tanulnia esni. És a picik koponyája még valamennyire "rugalmas".


Majd ha feláll, még nagyobbakat fog esni, és koppanni.

Fiam is annyiszor beverte a fejét, volt pár lila puklija, mire megtanult járni.

A nagyon durva esések után figyeltem a viselkedését, hangulatát, meg az agyrázkódás egyik tünete a hányás.

Nálunk sosem volt baj az esésekből.

2017. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aggódunk, de ha menni fog, még nagyobbakat esik, hidd el.
2017. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!