Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen kreatív tevékenységet...

Milyen kreatív tevékenységet lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

13 hónapos kisfiú anyukája vagyok. 8-9 óra között szokott felkelni.

Délben másfél- két órát alszik. Este 10 felé alszik el. Kettesben vagyunk egész nap. Szeretnék neki valami újat mutatni, valami érdekeset amivel leköthetném a figyelmét. Esetleg ebben a korszakban van értelme gyurmázni (nyomogatni) vagy zsírkrétát adni a kezébe? Esetleg papírt tépkedni, bontogatni? Tudnátok valamilyen ötletet adni? Tapasztalatok?



2017. aug. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyurmázást, zsírkrétát már persze megpróbálhatjátok, aztán meglátod érdekli e. (lányomat a gyurma érdekelte, rajzolás nem)

Ujjfestés

Építés

Homokozás

Pancsolás

2017. aug. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Azert ne csodalkozz, ha ezek kozul nagyjabol 3 percig koti le minden, es minden hozzavalot megprobal megenni.
2017. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam később kezdett el érdeklődni a rajzolás iránt,viszont a papír tépkedést nagyon szerette-általában az összes szórólapot aprókra tépkedte,ami a postaládába került,ezzel viszonylag hosszú ideig elbabrált.
2017. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Deákné Katalin - Anya, taníts engem abban vannak ötletek hónapra lebontva
2017. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A könyv feladatait már megcsináltuk ameddig lehetett.
2017. aug. 2. 12:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mozgásos játékokat próbálnám, játszóterezni, kúszni - mászni szobában kialakított útvonalon.

Ének, mondóka, festés újságpapírra.Tornázzatok együtt.


A gyurmát mivel megeszi inkább só-liszt gyurmát csinálnék és abból együtt figurát. Közben énekelhetsz is neki (pl: csigánál - csiga-biga gyereki stb)

2017. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!