Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek a doki ajánlja...

Anyukák nektek a doki ajánlja bárányhimlő elleni védő oltást? Az én doki nem! Se a rota ellenit! Ő a tüdő és az agyhártya gyulladás ellenit ajánlotta csak! Van még ilyen doki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Mienk ránk bízta, neki mindegy. Én kértem a bárányhimlő ellenit is. A rotát nem akartam, mert azt annyiból tartom feleslegesnek, hogy nem csak a rotától lehet hányni-fosni, hanem kalicitól, influenzától, stb is.

A többi szabadon választhatót megkapta a babám: prevenar, menjugate (agyhártya).

2010. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénk ajánlotta, meg is kapta (nem csak ezért) mindkettőt. A rotát azért, mert több kisgyermekes ismerősöm gyereke többször volt kórházban rotavirussal és kiszáradással. A bárányhimlőt pedig azért, mert apa még nem volt bárányhimlős, igy mindketten egyszerre kapták meg, hogy ne legyen szövődmény.
2010. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A rotáról annyit, hogy nemrég lett rotás egy barátnőm beoltott gyermeke. A rota oltás csak egy vírustörzs ellen véd, viszont van több száz.... a dokink feleslegesnek is tartja. Viszont a bárányhimlő ellenit javasolta a szövődmények elkerülése érdekében.
2010. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mi dokink a kötelezőket sem adná, ha nem lenne kötelező.
2010. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A mienk ugyanígy ahogy a tietek, én hallgatok is rá mert épp érvekkel meg tudta magyarázni miért nem ajánlja.
2010. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolo ha még itt vagy mi volt az ész érv?köszi
2010. máj. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!