Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cumit mire es mikor hasznaljak?

A cumit mire es mikor hasznaljak?

Figyelt kérdés
Nem az etetocumira gondolok. Eddig csak cicit adtam a kicsinek.
2008. okt. 19. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Én pl semmire.

Sokan arra, hogy ne sírjon, sokan altatáshoz, sokan meg a fogzáskor.

De nem kell adni, félreértés ne essék!!!Nem a baba muszáj tartozéka a cumi!!!

2008. okt. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Vannak babák, akiknek több ingerre van szükségük a szájuk körül, mert ez számukra kellemes. Az egyik baba az öklét rágja, a másik az ujját szívja, van, amelyik egy játékot rágicsál, és van, aki cumizik. A baba fogja eldönteni, hogy szüksége van-e valamire, és ha igen, mi legyen az a valami. Kislányom pl. cumizik, de kisfiam az ujját szívja. Neki is van cumija, de csak viccből kapja be, nem érdekli. Errőltetni egyiket sem kell, nem is szabad.

-Macska-

2008. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl akkor amikor nagyon nyűgös,sírós hangulatban van,mert fáradt,és keresi az úját,de nem találja.De csak ritkán,tudod ez is olyan,ha hozzászokik...Majd folyton azért fog sírni,mert kiesett a szájából,szerintem a legtöbb baba elvan nélküle.Sokszor egy kis simivel lehet helyettesíteni.
2008. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a nappali alváshoz kell neki.Este általában nélküle is elalszik,persze van amikor kéri olyankor is.Ha ébren van az öklét rágja.
2008. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is csak a nappali altatáshoz használom. Nappal nehezen, nyűglődve alszik el, olyankor megnyugtatja. Ha már látom, hogy félálomban van, kiveszem a szájából, és akkor nem ébred fel, ha kiesik a cumi. Vagy hasra fordítom, és akkor már nem is kell. Szóval én alvás-elősegítőnek használom...
2008. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!