Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki volt hasonló helyzetben...

Valaki volt hasonló helyzetben? Erőszakból született baba.

Figyelt kérdés

Leszögezem nem rólam van szó. Sem az anya sem az apa nem én vagyok.

Csak egy hozzátartozó.

Ha a gyerek erőszakból fogant, az apa tarthatja, felveheti vele a kapcsolatot amikor kijön a börtönből? Van erre módja? Bármi esély?

Az apa családja láthatja a babát? Van hozzá joguk?



2017. aug. 12. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Persze, apasagi pert kell inditani. Nem a gyerek ellen kovetett el buntenyt. A csaladnak meg foleg koze nincs hozza, ha a nagyszulo birosagra megy, akkor megitelnek neki nagyszuloi lathatast. Ez havi 1 nap ugy tudom.
2017. aug. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Az apa indíthat apasági pert és ennek lehet folyomanya a lathatas. Mondjuk nem tudok olyan bírót elkepzelni, akiket engedné. Anya helyében fognak magam és lelepnek az országból is.
2017. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Remélem, hogy nem. Bár az apa családja végülis nem tehet róla, de tudod ki lenne kiváncsi rájuk.
2017. aug. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

En tuti hazudnam hogy elvetettem es elkoltoznek vilagvegere.

Ill kernem a birosagi tavoltartas tolem es gyerektol is.

A vegen az aldozat szenved undorito torveny

2017. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Remélhetőleg csak egy távoltartási végzéshez lesz joga, ha már egy ilyen gusztustalan féreg.
2017. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2 évet kapott de meg azt sem kell végig leülnie. Jó magaviselet miatt hamarosan szabadul. A gyerek már 1 éves. A nagyszülők többször próbálták felvenni a kapcsolatot. Akkor lenne hivatalos úton esélyük látni?
2017. aug. 12. 17:23
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha az anyának nem volt annyi esze, hogy távoltartási végzést kérjen, akkor hivatalosan elvileg kérhetnek láthatást. Az már más kérdés, hogy egy ekkora féregnek a börtönben kéne rohadnia élete végéig, és egy bíró se fogja megítélni neki a láthatást.
2017. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Menekulj vidd a gyereket

Vagy intezkedj ugyved

2017. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Bocsánat az OFF-ért, de én nem akarom elhinni, hogy ilyen van. Ez nagyon kemény, megerőszakolok valakit és utána járhatok hozzá a gyerekért..
2017. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolso, igen mert nem a gyereket bantotta. Ez a torveny. Durva sajnos :(
2017. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!