Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik, nem alszik idegen...

Nem eszik, nem alszik idegen helyen, utal autozni, babakocsizni, csak otthon, a megszokottban erzi jol magat. Van valakinek hasonlo babaja?

Figyelt kérdés
Kinovi,vagy van erre valamilyen megoldas? Sehova nem tudunk nyugodtan elnenni, csaladi programot szervezni,mert ot kiboritja. 7 honapos. Van meg egy nagyobb gyerek aki viszont nagyon igenyli, hogy menjunk ide-oda.

2017. aug. 5. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez 3-4 eves kor elott nem megmondhato. De jo esellyel ilyen habitusu, nehezkesebben dolgozza fel az ingereket.
2017. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez a 3-4 eves kor honnan? Tapasztalatbol irod? Vagy szakember vagy?
2017. aug. 5. 09:51
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Hogy lett szoktatva ? Nem hordtad eddig sehova? Mar regen szocializalni kellett volna.
2017. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 1 éves korba mind egy kapcsoló teljesen "átváltozott" a gyerekem.

Előtte mindenkitől sírt, kivéve persze tőlünk, nem szeretett idegen helyen lenni, nagyon félős baba volt.

Aztán ahogy betöltötte az 1 évet minden megváltozott, már nem félős egyáltalán és nagyon életrevaló kisgyerek lett belőle .

Sokkal könnyebb nekünk is hogy ha megyünk valakihez nem kell rettegnem hogy hú már megint bőgés lesz, vagy ha hozzászól egy idegen nem rontja el az egész napját vele.

Türelmet tudok javasolni csak, ez nem a ti hibátok hogy így szoktattátok, ő egy félősebb gyerek ennyi az egész. Remélem nálatok is megoldódik ahogy elkezd menni és magabiztosabb lesz.

2017. aug. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jelen. Az első hetekben végigaludt mindent, babakocsit, autóutat, ha másnál voltunk ott is jól aludt. Majd hirtelen minden megváltozott, babakocsiba úgy tudtam letenni ha minimum félig aludt, kicsit később már teljesen ébren is elaludt, autóúton nem aludt el hanem sírt, másnál nyafogott. 7 hónapos korában babakocsiban ha folyamatosan beszéltem hozzá már jól elvolt, autóúton még sírt. Olyan 10 hós kor óta már elvan babakocsiban is már amíg megült benne kb másfél éves korig, autózni kifejezetten szeret talán 1 éves kor kora óta. Az alvás nem megy rendesen, simán nem akar aludni másnál. Ha elég fáradt azért kidől, 6 hónaposan babakocsiban altattam, 10 hónaposan még emlékszem ringatni kellett pedig itthon kiságyban elaludt. Evéssel mondjuk sose zavartatta magát.

Mi igaz ritkán de azért vittük, majd megszokja alapon.

2017. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ahogy nő, jobb lesz majd meglátod. Érdekelni fogja őt is a program, el tudod magyarázni neki h hova mentek, mit csináltok stb.

Az én fiam sem kimozdulós, mondjuk ő nem ilyen nehéz eset, meg már nagyobbacska is. De pl múltkor elvittük repülőnapra, hat ahogy megérkeztünk első szava: anya haza megyünk? (2 éves) és ez a legtöbbször így van. Otthon szeret lenni. Biztos h ez változni fog.

2017. aug. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja és o kakilni nem tud normálisan idegen helyen.
2017. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azt én se tudok idegen helyen pedig felnőtt ember vagyok :D
2017. aug. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát..felnőtt emberekből is van ilyen, de reméljük kinövi :)
2017. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Nem hordtam sehova,bezarva tartottam a pincebe. Pfff....bocs de unom h barmi van a gyerekkel a szulo a hibas. Termeszetesen jarunk emberek koze, semmi baja az idegen emberekkel, mindenkire mosolyog, huncutkodik. Egyszeruen mikor idegen helyen kell ennie vagy aludnia nem megy neki. Nezelodik, csodalkozik, felriad az alvasbol a hangokra mert o ilyen eber alvo. Az autos utakat sosem szerette. Leizzadok mig kierunk videkre ami kb 10 km... mindig igy volt.
2017. aug. 7. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!