Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van babahintátok? Milyen?

Van babahintátok? Milyen?

Figyelt kérdés
Szeretnék babahintàt vàsàrólni.De nem tudom melyiket.Ti milyet hasznàltok újszülőtt kortol?
2017. aug. 15. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Adamo. Nem akartam megvenni, mert azt hittem ez is egy divat cucc. Kaptunk egyet ajándékba. Az addig hasfájós, kézben ringatós babàm kb 2 perc alatt elaludt benne. Most 10hónapos, még mindig nagyon szereti, jól kihasználjuk.
2017. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elektromos hintánk van. A nagy fajta, 15 kgig terhelhető. Még most is imádja a 2 évesem. Nagyon nagy segítség! Ha elektromosat akarsz, akkor figyelj h ne elemes legyen hanem hállózatra köthető, mert minél nehezebb a gyerek annál gyorsabban merül az elem. :(
2017. aug. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Adamo. 6 hetesen kapta, 10 hónapos koráig abban ment a nappali altatás. Most 2 éves, még mindig szívesen hintázik benne, ha nem tudunk kimenni (de sokazor akkor is bekéredzkedik, ha épp hintázásból jöttünk be :)
2017. aug. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Adamo van nekünk is. Most lesz 15 hónapos, de még mindig abban alszik napközben.
2017. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!