Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gond, ha 6 hónapos...

Nagy gond, ha 6 hónapos kisfiam nem fordul hátról hasra?

Figyelt kérdés
Nem is igazán próbálja,viszont ha segítek neki,ügyesen fordul és a kezét is kiveszi ügyesen.Mondjuk most forgolódik már jobban oldalra is.
2010. máj. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem túl jó jel, mivel már a 4. hónapban meg kellene, hogy forduljon.
2010. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ikreim vannak és Ők is 6 hónapos koruk után kezdtek hasrafordulni.Mi járunk babatornára,de szerintem ne aggódj,mert minden baba másképp fejlődik.Egyszer beindul és akkor rohamosan fog fejlődni!

Sok boldogságot a babához!

2010. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit forgattam a 3,5 hós babám játék közben és azóta magától is gyakorolja. Talán egy gyógytornászt kérdezz meg, hogy mit ajánl. Én is a jövőhéten találkozom eggyel, mert vannak olyan jelek, amiket inkább nézzen meg egy szakember.
2010. máj. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem nagy gond, de érdemes figyelni. Ha csak most kezdett el oldalra is fordulni az egy kicsit baj. Hátról hasra max. 8 hónapos korukra kell hogy tudjanak fordulni (elsőnek: a négy hónap a szuper baba, átlag 5-6 hó) Esetleg érdemes egy gyógytornásznak megmutatni.

Gyógytornász anyuka

2010. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.hasról hátra 3 hónapos kora óta fordul,oldalra is fordult eddig,csak a játékai után nem nyúlt oldalra.utolsó anyukától kérdezném:az jó,ha pelenkára fektetem és lassan gurigázom?
2010. máj. 24. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Az én kisfiam 7 hónaposan még csak hasról hátra tudott fordulni, de aztán utána pár nap alatt megtanult felülni és valami mellett felállni! Ne aggódj hamar behozza a lemaradást!
2010. máj. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pelenkára fektetve gurigatás jó ötlet!! Én korai fejlesztéssel is foglalkozom. Megteheted, hogy kis plédbe becsavarod (keze lehetőleg magastartásba legyen) és egy hirtelen mozdulattal kigurítod!! Nem kell nagyon finomkodni!! Nagyon szokták élvezni!! Nagyon vigyázz, hogy le ne essen az ágyról!! Apát is foglalkoztassátok: Gyerekpléd, 2 sarka apáé 2 sarka anyáé Pici benne és mintha kiráznátok a plédet, dobáljátok Őkelmét. Ugyanezzel a módszerrel tintáztatni előre, hátra, jobbra .balra Ha úgy gondolod, hogy segítségre lenne szükséged, aakkor a

karacsonne_mucsy@freemail.hu-n megtalálsz.

2010. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!