Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen trendi megvásároln...

Miért ilyen trendi megvásárolni a hazai dizájnerek termékmintáival telepakolt meglepetésdobozokat?

Figyelt kérdés
Számos babás blogon, de már ismerősi körömben is folyamatos téma a megelepetés doboz. Egyedül vagyok a véleményemmel, ami szerint egy csomó felesleges kacat és reklám, nem kevés pénzért? Miért ilyen népeszerűek mégis?

2017. aug. 17. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a fura, hogy van egy-egy doboz, amiért 7 ezret is elkérnek, a Hollandiában szült ismerősöm meg tök ingyen kapott jobb dobozokat, mint itthon ezek a fizetősek. Az ingyenes itthoni dobozokról meg ne is beszéljünk ugye..
2017. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az már szerintem megszűnt. :) első gyerekemnél (2009) még volt is valami a várandós dobozokban és többet is kaptunk, mára már tényleg csak egy rakás reklám papír, kis szerencsével egy mini termékmintával. :D Ez van inygen. :)

Igen, 6000-8000Ft az áruk és pillanatok alatt elkapkodják! :D

2017. aug. 17. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyit reklámozták, jópofának tűnt, nemrég én is rendeltem. Nagyot csalódtam! Valahogy a korábbi dobozok tényleg jónak tűntek de amikor én rendeltem, akkor nagy része használhatatlan volt. Megpróbáltam eladni de senki nem vette meg. Soha többé nem fogok ilyesmit venni, legyen akármilyen szuper marketingje (állandóan tolják az ember arcába a képeket meg a szöveget, hogy úristen mekkora izgalom a bontogatás meg mennyire örültek a gyerekek ... az enyémeket nem hatotta meg).
2017. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért, de mi az a meglepetésdoboz? Kétgyerekes anyuka vagyok, de még sohasem találkoztam vele.
2017. aug. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mommy Mia box, FeMini box baba kiadás.
2017. aug. 18. 08:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mik vannak bennne? altalaban?
2017. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Én a kórházban kaptam egy dobozt, abban egy flakon domestos is volt! :D

Meg homlokra tapasztható instant hőmérő stb.


Ingyen volt :D


Szerintem ezek a dizájner dolgok abszolút társadalmi "elvárás" alapján vannak. Akinek van pénze rá, olyan körökben is mozoghat ahol ez alap. Hogy vagyonokat költenek akár egy hajpántra is csak azért, mert az XY csinálta. És pont ugyanolyan van a Pepcoban is, de az persze gagyi.

Abszolút a minták hatása. Milyen mintát ad a környezeted. Na meg a megfelelési kényszer??

2017. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!