Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol jobbra, hol balra "kiflizi...

Hol jobbra, hol balra "kiflizik" a babám, hol meg egyenesen van. Menjünk orvoshoz?

Figyelt kérdés
2 szomatopedagógus nézte meg. Az egyik aztondta nem kell torna, a másik azt, hogy kell. Nem tudom , hogy akkor elvigyük-e. Néha balra, néha jobbra görbül a drágam, néha meg egyenesen van. 4,5 hónapos.
2017. aug. 18. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Nekem egy irányba kiflizett, és a fejét is mindig arra fordítva tartotta. Rajta látszott, hogy kell vele valamit kezdeni. Kb két hónapos volt, amikor a gyerekorvos konduktorhoz küldött vele, de egyidejűleg elvittem egy dévény terapeutához is. A konduktor otthoni feladatokat adott,a dévényes pedig minden héten kezelte, amíg járni nem kezdett. De ő hypotón is volt, még mindig nagyon laza, mindent későn csinált, de mostanra - 2,5 éves - már teljesen behozta a lemaradást. Szóval nálunk más gond is volt. Mindenesetre ha úgy érzed, szerintem mutasd meg egy dévényesnek esetleg, ők meg tudják mondani hogy kell e bármilyen kezelés. De az is lehet, hogy a ti esetetekben magától elmúlik, hiszen a mi esetünk elég komoly kezelést igényelt. Minden jót nektek
2017. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!