Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 honapos babanak naponta...

9 honapos babanak naponta mennyi folyadekra van szüksege?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
5-8 deci, persze tápszerrel, avagy anyatejjel együtt.
2010. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt.Az en lanyom nem tapszeres, es mar nem is cicizik,150-200ml szokott inni(vizet,teat,ivole)ez keves?
2010. máj. 24. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kevés...

Bocsi,de hogy-hogy nem kap már se anyatejet se tápszert???

Szerintem még szüksége lenne rá!!

2010. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert,mert a tejem elapadt a tapszert meg nem hajlando eöfogadni a lanyom,pedig mar egy jo parszor probalkoztam vele!Ugyhogy sajnos ezert nem!!!!Amugy köszi a valaszt!
2010. máj. 25. 06:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha nem kér többet inni, persze, elég. A gyümölcsöknek és a zöldségeknek is van leve, az is folyadéknak számít, gondolom azokat azért eszi. Tejpéppel, vagy tejberizsel próbálkoztál már? Csak, hogy legyen elég tejalapú étkezés. Sőt, tudom, ezért most megkapom a magamét, de próbáld meg a tejet, hátha megissza, ha megissza, akkor először csak egyszer adj neki, és várj pár napot, nem üti-e ki, ha nem, akkor nyugodtan adj neki tejet. Hátha....
2010. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszike.Igen kap tejpepet is meg tejberizst is!A tejet meg nem probaltam.(kifogom)
2010. máj. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!