Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiam, lassan...

17 hónapos kisfiam, lassan másfél éves lesz, mindent tud csak mászni nem. Ez baj?! Még egy kérdés lent.

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy megy,szalad,tündéri kis manó,csak most azon aggódom,hogy nem tud pl az ágyra felmászni,vagy a székre,és még csak meg sem próbálja,pedig már mutattam Neki,hogy hogyan kell. A másik aggodalmam,hogy a fütyijéről a bőrt nem tudom teljesen lehúzni fürdéskor.Már le kellene tudnia húzódni,vagy hogy megy ez?! Tanácsot kérek! És köszönöm előre is!
2010. máj. 24. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mászni és ágyra felmászni...nekem nem pontosan ugyanazt jelenti.

A mászást mint nagymozgást kérdezed?

2010. máj. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy ágyra nem tud mászni,vagy székre...
2010. máj. 24. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ő magasságával még komoly karizom-munka felhúzódzkodni az ágyra, székre. Menni fog az, ha nagyobbacska lesz!
2010. máj. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a fiamkb 20 hónapos korában tudott egyedül székre felülni, pedig ő "elég" mozgékony legényke. a kukibőr ráér 3éves koráig.
2010. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!