Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy ilyen illatom...

Normális, hogy ilyen illatom van? Egy kicsit ciki a kérdés, de zavaró, hogy nem tudok rájönni mitől van.39 hetes vagyok, és kb. egy-másfél hete, mióta vannak jóslóim, és távozgat a nyák azóta az intim résznél erős, édeskés illatom van.

Figyelt kérdés
Hiába tisztálkodok rendesen,van hogy ebben a melegben napjában 2-szer is,nem múlik el.Van valaki akinek hasonló tünete van?
2009. máj. 27. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen és egyáltalán nem ciki!

Az a fontos, hogy a tisztálkodásra odafigyelj, nehogy fertőzést kapj így az utolsó időkben.

Én a páromat is kérdeztem, de azt mondta, ő nem érez semmi különöset:) Ez van.

2009. máj. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, én se nagyon akartam elhinni hogy érzek valami újat, de akkor nem vagyok egyedül :)

Arra is gyanakodtam hogy a magzatvíz, annak is édeskés illata van állítólag. De semmi szivárgás, csontszáraz vagyok.

39+3 :)

2009. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam.Már tiszta bolondnak éreztem magam,mert azt hiszem mindig,hogy más is érzi.Én is kérdeztem a párom,hogy ő nem érzi?De azt mondta,hogy semmit nem érez.

Örülök ennek a hűvösebb időnek,mert abban a nagy kánikulában már rosszul voltam saját magamtól. :o)

2009. máj. 27. 13:48
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ugyan így vagyok ezzel de csak 34 hetes vagyok. :-))
2009. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!