Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkával kapcsolatban...

Pelenkával kapcsolatban kérdezném: novemberben születő picinek milyen típusú pelenkát ajánlotok, milyen méretben és hány darabosat érdemes venni? NEMCSAK A SZÜLETÉSE UTÁN, HANEM AZUTÁN IS. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék előre feltankolni a pelenkákból, de nemcsak a szülés után, hanem még azután is,2-3-4-es méretből mennyit érdemes venni? Éjszakai pelusok mennyire váltak be?Köszönöm szépen előre is!

#baba #pelenka #felkészülés #alapkészlet #éjszakai pelus
2017. aug. 22. 15:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ma vettem egy 1-es méretű (2-5 kg-ig) Pampers newbaby-dry 43 db-os csomagot, Rossmannban most akciós volt, de akkor ezek szerint jobban tettem volna, ha a Pampers Pampers Premium Care 1-es méret 22 db-os csomagját veszem meg és mellé esetleg dm saját márkás 1-es kisebb darabszámú csomagját is.
2017. aug. 22. 17:07
 12/17 anonim ***** válasza:
Kezdetnek jó amit vettél, sztem vegyél még egy csomag 2-és méretet, ha nagy lenne a baba. Kipróbálod, ha nem jó, legközelebb másikat veszel. Rosszat nem tudsz csinálni, ne parázz :)
2017. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekünk a libero pelenkák váltak be. 1x vettem pampers pelenkát is, ami engem nem győzött meg. Alig vártam, hogy elfogyjon.


A liberot pedig 40-50%-os akcióban veszem mindig. Így nekem nagyon megéri. :)

2017. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Anno a fiamnál a DM saját márkás vált be piciként. Sosem használtunk 1-es méretet, már a kórházban is 2-est adtak rájuk (2950 grammal született). A 3-mas méret már nem volt jó a DM-ből, így Pampers active babyre váltottam. Majd a Liberora, mert nem bírtam a pampers szagát. 4est hordott utoljára a fiam, 20 hónaposan szoba- és ágytiszta lett, 10 kg volt ekkor.

A lányomnál is megpróbáltuk a DM-est, elajándékoztam, nem volt jó. Pamperst használtunk, de a szagát még mindig nem bírom, így maradtunk a liberonál. Próbáltam még a Lidl-s Toujours pelust is, 2 pelust használtam, elajándékoztam azt is, nem vált be. Úgyhogy nem próbálgattam azóta sem. 1-est nála sem vettem, 2-essel kezdtük, de abból sem sokat vettem, 3250 grammal született, 1 hónaposan már a 3-mas pelusra váltottunk. 1 éves múlt, 4est használ, de pl. libero bugyipelusból már 5-ös méretet veszek.

2017. aug. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszerezni termékmintákat, kölcsönkérni ismerősöktől egy-két darabot, venni kétdarabos pelust(talán a rossmannban van) és mindezeket 2-es méretben. Egyesből meg vegyél Pampers Premium Caret. De csak kis csomagosat. Azzal nem lőhetsz nagyon mellé.


De mondok egy saját példát is. Fiam 12-13 kg. Olyan pelust használunk aminel talán 11 vagy 12kg az alsó határ és 20kg a felső határ. De nem hogy nagy, hanem kicsi. :D

A többi méretben jó volt, de ebben már a combjàt szorítja.....most nézelődök mire térhetnék át.

2017. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na nem olvastam a másik kommented. Jó lesz az is amit vettél.

Ja én az 1-es pelusból 3db-ot használtam el. A fiam már a kórházban a 2-esben virított. :D Pedig nem extra nagy baba, 3800gramm volt.

2017. aug. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a további ötleteket! Termékmintákat szereztem be, bár amit neten igényeltem, egyiket se hozta a postás, pedig egy hónap is elmúlt, szóval ezt már buktának veszem. És nagyon köszi a különböző tapasztalatokat, ebből tényleg jól kiviláglik, hogy mindenkinek más jön be, szóval én is többet kipróbálok majd... persze ha elsőre beválik valami egy időszakra, akkor maradok annál. És persze 2-es méretet is venni fogok, de maradok a kis db számú csomagolásnál akkor, a DM-es márkát mindenképp kipróbálom.
2017. aug. 22. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!