Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyi idősen engednétek,...

Ti mennyi idősen engednétek, hogy elvigye apuka több órára a gyereket hozzájuk?

Figyelt kérdés
Elváltunk. Ti mennyi idős gyereket engednétek el először nyilván csak órákra apukához és az új feleségéhez? (Új feleség nagyon szereti a kislányt, neki idősebb gyerekei vannak már)

2017. aug. 26. 19:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
6 hónapos a baba, bocsi ez lemaradt. Mivel megyek vissza dolgozni, már szoktatom hozzá a bébiszitterhez, idegenekkel jól elvan már (a fiam és a barátnője már 1 hós kora óta szokott rá vigyázni). Még szopizik, de már csak alkalmanként. 1 évesen bölcsibe fog menni. Én 8 hónaposan már elengedném apukáékhoz pár órára, ha már teljesen leválasztottam. Mi a véleményetek?
2017. aug. 26. 19:45
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha a városban laknak és megbízom bennük(vagyis nem adott okot arra hogy ne bízzak) akkor bármekkora gyereket odaadnék.
2017. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%

Csak nekem nem világos, miért kéne ezt feltételekhez kötni?

Vagy annyira szar ember, hogy nem engeded oda? De akkor miért szültél neki? :D


Vigye, amikor akarja, és ameddig szeretné (meg psze a gyerek is), akár 3-4 napra is, míg a gyerek maradni kíván.

2017. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, kiegészítés... onnantól engedném, amikor már nem szopik.
2017. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
Az apja, bármikor elvihetné. Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Ha nem valtatok volna el, akkor se engedné hogy vele Legyen a gyerek?
2017. aug. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Az apától függ, illetve a feleségétől. Plusz a gyerektől is. Én nem vagyok az a fajta, aki rövid időre sem lenne képes megválni a gyermekétől, persze szinte senkinek nem adnám oda, de az apjának, ha az OK ember s többen is tudnak rá figyelni, miért ne?

Nincs ilyen határ, ha remek apa, a felesége is tudja, mi merre és a kicsi is szereti őket, mehet egész fiatalon is. Akár szoptatós korban is, max. csak 2 szoptatás között kapják meg, de lefejt tejjel azért hosszabban is lehet, biztos volt már a világtörténelemben olyan, hogy egyszer nagyon más dolga volt az anyának egy ideig s a gyereknek volt egy remek apja is.

2017. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Koraszülött volt a kislány, a legelső itthon töltött hetekben-hónapokban-eddig is ő jött hozzánk. Rendesek, annak örülök, hogy az új feleség is szereti a kislányt, de az új felállás szerint amint lehet, a gyerek menjen hozzájuk, mert féltékeny rám. Volt, hogy naponta eljött órákra, gondolom ezért. Ennek semmi alapja, én meg vitát generálni nem akarok a gyerek felett.
2017. aug. 26. 20:02
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha mar nem szopik es elvan apaval, akkor miert ne?
2017. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Az exem anno a 6 honapos kisfiat hozta az anyjatol szerda delutan, ott aludt, es csutortok delutan vitte vissza. A gyerek 3 eves koraig ment igy, hetente, aztan az exnek uj munkaja es a gyerek kotelezo ovodaja miatt ket hetente hetvegen.
2017. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Bocsánat az offért, de 6 hónapos a babátok és ő már újra is nősült?
2017. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!