Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti engednétek ezek után...

Ti engednétek ezek után apósnak, hogy megnézze az unokát?

Figyelt kérdés

Amikor a férjem elmondta nekik, hogy babánk lesz, az volt a reakciója, még csak ez hiányzott, és felb____attam magam a fiával, hogy eltartassam magam, és mekkora hülye a fia, hogy erre nem jött rá. Egész terhességem alatt abszolút nem érdeklődött, szerintem azt se tudja, hogy fiúnk vagy lányunk lett.

Őszintén kétlem, hogy kíváncsi lenne ezek után az unokájára, viszont ha mégis, nekem semmi kedvem megmutatni neki, nagyon haragszom rá.

Jogosan "tiltom el" az unokától?


2017. júl. 14. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha eljönne bocsánatot kérni és látnám, hogy őszintén megbánta, akkor beengedném. De elég egy rossz szó és takarodhat a p.csaba. Nem érdekelne. Olyan nagyapa senkinek nem hiányozna.
2017. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Alapjáraton megértem a dühödet, de neki is joga van látni az unokáját.

Én max olyanba mennék bele, hogy ha ott vagytok látogatóban akkor lehet vele egyébként meg hagyjon titeket békén.

De ez attól is függ, hogy egyébként mennyire érdeklődő szülés után. Ha az után sem, akkor nem erőltetném a látogatást és max sátras ünnepeken találkozhatnak.

2017. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igazából már egy évvel ezelőtt nagyon összevesztünk, akkor is elhordott mindennek teljesen alaptalan dolgokat vágott a fejemhez. Akkor akart beszélni vele a férjem, hogy kérjen bocsánatot tőlem, amikor elmondta azt is, hogy babát várunk. De ugye nem jutott el addig a részig. Azóta a férjem sem volt otthon, anyós néha telefonált a férjemnek, hogy hogy vagyunk, de ennyi.

Férjemet sem köszöntötte fel az apja a szülinapján.

2017. júl. 14. 20:27
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ, a picire is mondana rosszat, vagy nem.

Ha őt mondaná el bárminek, nem engedném. Ebben a helyzetben, ha nem is hetente, de azt hiszem, beleegyeznék, hogy lássa. Persze, jöhetne látogatni, nem hordanám a helyébe. Ha jönni akarna, beengedném, amíg tud viselkedni. Viszont direkt nem kerülném a társaságát. Ha akarja látni, nem nagyon válogathatna.

2017. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedném, de szerintem nem is fog keresni benneteket. Nem normális az ilyen szülő, sajnálom a férjed, biztosan fáj ez neki :(

De ne foglalkozzatok vele, az a lényeg, hogy Ti boldogok legyetek a kis csöppséggel!

2017. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elèggè hasonló a helyzet. Apósomèk 5 évig nem èrdeklődtek a fiunk után, aztán gondoltak egyet és nagyszülői kapcsolattartás miatt eljárást indítottak. Több mint fèl ève keserítik az èletünket, mert az igazi cèljuk sajnos ez, most sem az unokájuk èrdekli őket. Az, aki ilyeneket mond nem változik, hidd el ès az unokának az az èrdeke, hogy "eltiltsátok tőle".
2017. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ezt mondta az én apósom is, szinte szó szerint. eddig annyira se érdekelte az unokája, hogy egy képet megnézzen róla, de ha akarna találkozni vele ezek után, én akkor se engedném. undorító alak amúgy is, sosem jöttünk ki jól, ha a fiam soha nem ismeri meg azzal teszek neki jót.
2017. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Ha látni akarná, engedném. Ez nem rólad szól.
2017. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémát.Egyáltalán nem is akarja látni, akkor nem mindegy hogy engednéd-e vagy nem?
2017. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jogosan.
2017. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!