Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől nyög, nyöszörög, "morog"...

Mitől nyög, nyöszörög, "morog", erőlködik szinte egész nap?

Figyelt kérdés

Persze tudom, hogy látatlanba senki nem fogja tudni megmondani, de hátha kapol tippeket.

5 hónapos babáról van szó. Először azt hittük, hogy kaki gondok, viszont pár napja kakil normálisan és mégis ... ötletem sincs mi lehet a baj ... fog nem jött még ki .. másfél hete kóstolgat

Valaki tapasztalattal?


2017. aug. 28. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy válaszolni nem tudok, de engem is nagyon érdekelne a dolog, mert az én 4 és fél hós babám is ezt csinálja pár napja. Szó szerint morog. Amúgy is nagyon sírós baba, 3 hónapig hasfájós volt, de brutál módon, mostanra meg szerintem megszokta, hogy kézben van, és nem tetszik neki, ha leteszem! :( Így nagyon sokat sír, mert van mellette még két gyerkőc, és hát ha tetszik, ha nem, őket is el kell látnom, nem foghatom egész nap a legkisebbet. :/ De most pár napja, ha éppen fogom, és nem sír, akkor morog. Borzasztó!
2017. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, én sem a kérdésre fogok válaszolni, de az én fiam is hasonlót csinál. 5 és fél hónapos, az egész testét befeszíti, és úgy "morog", még a feje is bevörösödik. Igaz neki most jön a második foga, lehet, hogy azért csinálja, de kíváncsi lennék másnak is csinált e ilyet a babája, és ha igen, tudja e, hogy mi volt az oka?
2017. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos lányom is ezt csinálja 2 hete.


Akkor morog-nyög, mikor valami mozgást próbál vagy az egyértelmű álmosság ellenére ébren akar maradni. 3 napja kezdett el forogni, arra már nem csinálja, de egyenes mozgásnál igen. Akarat van benne a kúszásra, de persze fényévekre van tőle, hogy sikerüljön. Pont olyan hang, mintha a wc-n erőlködne.

Egyszer biztos abbahagyja. Tuti, hogy nem fáj neki semmi. A két alsó foga most tört át, de nem az váltotta ki. Pocak gondok nincsenek.

2017. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 8,5 hos a kisfiam szinten ezeket csinalta es van h a mai napig neha neha belekezd 😀 Vedonom szerint ez teljesen normalis probalgatja a hangjat.☺ Van amikor azert morog nyoszorog mert a jatekaval 'veszekszik' 😀
2017. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az unokahúgom csinálta ezt. Evés közben is morgott. Idővel abbahagyta. Ne aggódj, nem jelenthet bajt, mert ahogy látod, elég gyakori.
2017. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyem is csinalja. Egy eves es meg mindig, bar mar ritkabban.
2017. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha közelebb nem is kerültem a megoldáshoz, legalább látom, hogy nem egyedi eset. Szóval nem is agyalomntúl :)

2017. aug. 29. 00:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor csinálja? Az enyém általában akkor ha valamire koncentrált vagy belefeledkezett valamibe.. De alvásnál is csinálta önmaga elaltatására!
2017. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!