Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baracklekvárt adhatok 6...

Baracklekvárt adhatok 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

barackot már evett, de elég válogatós még :) gondoltam barackpépet tennék holnap reggel a tápijába de nincs itthon :S viszont van baracklekvár amiben nem cukor van hanem édesítő. sajnos erről nem tudok semmit, bár sejtem, hogy nem szabadna!


1 kiskanál árthat?


2010. máj. 25. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Édesítőszeres dolgokat ne adj még neki!

Ha barackot szeretnél neki adni, vegyél fagyasztott formában, vagy lehet kapni konzervet (direkt olyat, amely saját levében eltéve cukor nélkül-lehet ilyet is kapni már), vagy bébiételből is tehetsz bele. A friss még biztosan nem hazai, ilyet én nem adnék neki!

2010. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Se cukros, se édestős lekvárt ne.
2010. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző

mirelite barackot lehet lapni

2010. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sejtettem :S


igen, azokat tudom, persze, eddig üvegest adtam nki, csak elfogyott... de akkor reggel lesz egy utam a közértbe :)


mirelitet egyébként hogy kell készíteni?

csak jól összeturmixolom?

2010. máj. 25. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:
1 kiskanáltól nem lesz semmi baja, de amúgy ne adj Neki ilyet/ilyeneket. Inkább bébiételes őszibarackot, vagy ahogy már írták: fagyasztott, konzerves gyümölcsöt (cukor nélkül). De egy alkalomtól semmi baja nem lesz.
2010. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mirelitet készíteni? Az azt jelenti hogy fagyasztott. Tök mindegy az állaga, mindegy, hogy otthon a frisset turmixolod vagy sem és úgy fagyasztod le, vagy megveszed a boltban mélyhűtve.
2010. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

bocs csak törpim felébredt.


úgy gondoltam, a mirelit barackot fél évesemnek hogy adjam, csak összeturmixolom?

2010. máj. 25. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Felenged a barack és összeturmixolod. Ugyanígy járhatsz el az összes fagyasztott gyümölccsel pl: meggy, szilva.
2010. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, félre értettem! :S :)

Persze, felenged és turmixolhatod Neki!

2010. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!