Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10órás autóút előtt állunk, a...

10órás autóút előtt állunk, a kisfiunk 2honapos lesz akkor. Joggal félek ettől az utazástól? Sajnos muszáj, nem tudjuk elhalasztani, valaki autózott már ilyen pici babával ilyen sokat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ilyen sokat ugyan nem utaztam, de 2 hónapos kora óta nagyon sokszor tettünk meg 5 órás utakat a fiammal. Ebbe nekünk egy megállás elég volt, általában egy nagyobb városban álltunk meg, ahol volt Tesco, tehát tisztába tudtam tenni a pelenkázóban (autóban nem olyan kényelme,s plusz ő télen volt pici). Ott meg is tudtam szoptatni.

Szerintem álljatok meg ti is legalább 2x, hadd levegőzzön és ne legyen annyit egyhuzamban a hordozóban. Még annyi, hogy az én fiam ha besötétedett mindig ordított az autóban, így vettem neki olyan babajátékokat, amik világítanak a sötétben, ezek megnyugtatták.

2017. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

A baba gerincének nem tesz jót, hogy ennyi ideig van az autós hordozóban félig ülő, félig fekvő helyzetben.

Ezen az sem segít, ha többször megálltok 20-30 percre és akkor kiveszitek (amitől az utazás 11-12 órás is lesz).

Nem tudom, mit jelent a "muszáj", én biztos, hogy ezt nem csinálnám.

2017. szept. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megállunk minimum 4-5alkalommal.Ugy sajnálom szegény picurkát amiért a hordozóban kell nyomorognia,nagyon félek ettől az uttól :/
2017. szept. 7. 15:21
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekfuggo. En joggal feltem... Erdemes ejjel utazni, ugy nagy esellyel kibirhato lesz.
2017. szept. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A muszáj azt jelenti hogy nem tehetjük meg hogy nem megyünk,hivatalos ügyben kell haza utazni :/

Amennyire lehet megdöntöm majd a hordozót hogy feküdjön.Kisebb távon alszik,de hát az csak max fél óra

2017. szept. 7. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:

8 hetes volt a kisbabánk, amikor először elmentünk vele egy 3,5 órás útra, átaludta az egészet, és őszintén szólva eszembe sem jutott, hogy nem lenne szabad ennyi időt a hordozóban töltenie egy huzamban. Hónapokkal később olvastam valahol. Most hogy már nagyobb, nem alszik egész úton félidőben megállunk mozogni. Ha gyakran megálltok, nem hiszem, hogy nagy baj lenne. Úgyis meg kell etetni, pelenkát cserélni.

Most hirtelen ilyet találtam, [link] nem tudom, hogy tényleg jó-e

vagy ilyet [link]

2017. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ostobaságot kérdezek, de repülővel nem lenne jobb? 10 óra az autóban elég hosszú. Mi 6-7 órás utat szoktunk megtenni kocsival, és a végére elfárad a baba is meg a kisgyerek is.
2017. szept. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok,köszönöm mindenkinek!!!!Kicsit megnyugodtam
2017. szept. 7. 16:10
 9/12 piroska és a farkas ***** válasza:
78%
Ennyi idő rengeteg a kis gerincének. Nem tudnátok esetleg megoldani, h 2 részletre bontjátok az utat és egy éjszakát eltöltötök vmi bababarát szálláson? Én inkább ezt javasolnám, mint a repülőt, mert bár az valóban logikus ötlet, azért az a nemzetközi baci ami oda bekoncentrálódik, nem egy ilyen picibabának való.
2017. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Repülőtől rettegek,hiába minden statisztika,nincs az az isten hogy felüljek.A gerinc kiemelőt beszerzem mindenképpen és ez egy nagyon jo ötlet hogy ketté bontsunk az utat,eszembe sem jutott :) nagyon köszönöm
2017. szept. 7. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!