Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5honapos babanak nagyon...

4,5honapos babanak nagyon rosz a nelkulem toltott nap?

Figyelt kérdés
Ugy alakult h decemberig a 4es fel honapos lanyunkat anyumek minden pentek delutan elviszik es szombat delutan hazahozzak.Szombaton tanfolyamra kell mennunk ferjemmel,igy meg kell oldani a felugyeletet.Voltunk mar mamaeknal ugy h en is ott voltam,ott is aludtunk.Akkor nem volt gond De ma azt mondtak anyumek h vegig sirt.Akarmit csinaltak.Mindent ugy csinalnak ah en szoktam itthon,megis nagyon sirt ma delutan.Enni evett (tapszeres) de de tan aludni se aludt.Most este is nehezen aludt el.Nagyon rosszul erzrm magam.Ez lesz ra valamilyen hatassal h "otthagytam", ott kell lennie ilyenkor?Vagy megszokja?
2017. szept. 8. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Még nagyon kicsi...rossz neki nélküled.
2017. szept. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem ártana egy kis fejlődéslélektant olvasni...!

Ha legalább egyikőtök ott lenne vele...áhh...ez így nagyon kegyetlen. :( Szegénykém! :(

Nincs az a tanfolyam, ami annyit érne nekem, hogy a gyerekemet ennek tegyem ki...

Azt meg nem is értem, hogyha "csak" szombaton napközben nem tudtok vele lenni, akkor miért kell már pénteken lepasszolni?

Nem érdekel a lepontozás, akkor is ez a véleményem.

2017. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz rá később hatással, csak most rossz neki. Ha tehetitek, akkor ne hagyjátok egyedül, illetve mással.
2017. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon sok ez neki nelkuled. Az, hogy vegig sirt is ezt mutatja. Olyankor a kortizol szint megemelkedik a vereben, ha ez gyakran elofordul, akkor hosszabb tavon kisebb stresszre is erzekenyebben reagalhat majd az atlagnal, ez lehet a kovetkezmenye. Nekem ezt egy tanfolyam nem erne meg.
2017. szept. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szombaton hajnalba indulunk.Azert viszik el mar penteken.De lehet h ugy lesz inkabb h pentek este anyum idejon es a megszojott kornyezetebe vigyaz ra.

Ma mar nem sirt,nevet,mosolyog.Tegnap lehet alnos is volt mert delutan nrm aludt es olyankor itthon is sir barmit csinalunk.Hat remelem h jobb lesz neki ha itthon vigyaz ra anyum.Erre a kepzesre tobb mint egy evet vartunk.(neveloszulo tanfolyam).

2017. szept. 9. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom - és erre nálunk volt már példa - hogy szimplán másképp bánik vele anyukád mint te.

A fiam is aludt már ott mamánál ennyi idősen. Mindkettőnél.

Azonban az egyik mama tudta, hogyan kell bánni vele, tehát tudta milyen póz kell neki az elalváshoz, ha sír hogy kell megnyugtatni, míg a másik mama inkább elkezd elméleteket gyártani, hogy jaj biztos fáj a hasa azért sír, megmasszírozom stb - amíg lehet csak annyi a gond, hogy hason akar elaludni, fáradt vagy épp zavarta a zokni, bááármi..


Lehet hogy mindent úgy csinált ahogy te, de lehet másképp "rezeg" mint te. Lehet félre ismeri a sírás okát, amíg te tudod miért sír.


Szóval igen, pici még, de szerintem ha sose kezded el mamához szoktatni, akkor később sem lesz neki otthonos.. És mama sem tudja majd megismerni a sírós helyzeteket. Lehet csak egy apróságon múlt a nyugalma.

Persze nem azt mondom, hogy innentől mindenáron vidd oda. Középút.

2017. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves kerdezo!

Nem lesz semmilyen kovetkezmenye. En is aggodtam, mikor eloszor volt anyanal, de tulelte. Mai napig mosolygos, jo kedvu baba.

Most 4 hos, akkor 2 hos volt es 2 orat volt anyaval.

2017. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!