Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti 4.5hónapos babátok is...

Ti 4.5hónapos babátok is ideges a játékoktól?

Figyelt kérdés
4,5hónapos babámnak bármilyen játékot rágókát adunk kb.1 perc után elkezd mérgelődni és üvölt,de olyan szinten hogy kb.5percig nyugtatgatom felveszem járkálok vele de semmi csak sír mondjuk ezt nem is sírásnak hanem üvöltésnek mondanám. Amikor abbahagyja akkor pedig ujra nevedgél. Pedig már szépen megfogja a játékokat szájába teszi. Van már egy 4 éves fiam ő ilyenkor már szép eljátszott tudom nincs 2 egyforma gyerek,de ilyet még senkinél nem tapasztaltam,hogy a játékoktol legyen ideges egy pici baba. Gondolom változik ez a helyzet csak győzzem kivárni. :-)
2016. jún. 28. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy fáj a füle.Nyomkodd meg finoman mindkét oldalon a füle mögött,ha elrángatja,nyög,felsír akkor DOKIBÁCSI
2016. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet kipróbáltam nem fáj neki sőt közben nevetett.
2016. jún. 28. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy olyasmit szeretne csinálni, amit nem tud?

A határaiba ütközik?

Az én fiam is kiabált kb ilyen idősen 1-2 játékra, volt, hogy csapkodta is, ami felette lógott. :D

2016. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Annyira megmosolyogtatott az írásod.. Köszönöm szépen! :)
2016. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a mozgás miatt mérges, pont ennyi idős. Próbál hasra fordulni, de amikor oldalt fekve tovább lendítené magát, visszagurul hanyatt fekvésbe, akkor ordít. Próbáld ki hogy nem adsz a kezébe játékot, majd elveszi ha valami tetszik neki, vagy odaforog hozzá... az enyém szereti a játszószőnyegen húzogatni és forgatni a játékokat.
2016. jún. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó nekünk is van jatszószőnyegünk ott is kb.2 perc és sírva fakad pedig olyan ügyesen megfogja a játékot szájához is húzza,de valahogy az sem tetszik neki. Őszintén szólva a családunkban sok kisgyerkőc van de ilyet egyiknél sem tapasztaltunk. Vizöntő a horoszkópja és a jellemzés teljesen ráillik.
2016. jún. 29. 18:52
 7/7 anonim válasza:
Az én fiam már 14 hónapos, de ő is pár hőnapos korában amikor a kezébe adtunk egy bizonyos játékot nagyon ideges lett és sírni kezdett. Utólag rájöttem, hogy azért lett mindig ideges mert volt a játékon egy kis gömb amit pörgetni lehetett és még nem tudta, hogy kell. Később az lett a kedvenc játéka, amint megtanult vele játszani.
2016. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!