Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrás lenne?

Növekedési ugrás lenne?

Figyelt kérdés
Kisfiam pénteken lesz 6 hetes. Pár három napja napközben rengeteget nyüglődik alvás helyett. Akárhogy teszem le, sehogy sem jó neki, a kiságyban folyton eltornássza magát minden irányba....nem alszik. Enni nem kér gyakrabban, csak nyüglődik. Ez a 6 hetes növekedési ugrás lenne?
2017. szept. 11. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a növekedési ugrás lényege, hogy többet kér enni. :) Ha még csak pár napja csinálja, sztem simán lehet, hogy csak rosszabb napja van, neked sem minden napod egyforma, nem?Amúgy meg sokszor ki sem fog derülni, mitől nyűgösebb. Lehet fogni a fogára, a frontra, csak tippelni tudsz. :)
2017. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én mindig az étkezésre, öblítőre, mozgás szegény = nem elég fáradt a gyerek, hőmérsékletre gondolok legelőször!


Férjed kérdezd meg, ők jobban értenek a gyerekhez mint az (online)anyák, ez nem kötekedés.

2017. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekünk az okozta ezt, de jó, hogy vége annak az időnek, már 1,5 éves és végre tudok vele beszélni és megértem mit akar... én az apja vagyok de nekem az első év rémálom volt, még egy gyereket azóta megfogadtam hogy tuti nem :) de persze nagyon szeretem a fiamat, imádni való csak nehéz volt a feleségemnek is és nekem is és még mi jön ezután ajaj...
2017. szept. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!