Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Up to 3 months" méret F&F...

"Up to 3 months" méret F&F márkában kb. mekkora babára jó?

Figyelt kérdés
2017. szept. 11. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A "3 hónapos korig" az itthoni 56-62 méretet takarja mindegyik angol márkánál.
2017. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi, és F&F-ben is megfelel ennek? Mert pl. a női ruhák nagyon alul vannak méretezve, akkora majdnem a 36-os méret, mint másban a 40-es.


Egy 3500-3700 grammos babára vajon jó lenne, vagy nagyon nagy?

2017. szept. 12. 00:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen alkatú lesz, szerintem megfelelő a méretezése, mondjuk nekem a felnőtt ruhákkal sincs bajom, lehet ez ilyen egyéni, hogy ki miket hord még és mihez hasonlítja. Én igazából vettem 0-1 hónapos méretet is több márkából, ami az itthoni 50-56 megfelelője, kellett is, meg még annál is van kisebb a "first size" vagy "newborn". Az meg az itthoni 50. De pl. tesóm babáját nem becsülték valami nagynak (Angliában a 20. hét után nem UH-znak, ha csak nincs valami baj, hanem csak méricskélik az ember hasát és abból becslik meg a méretét) ahhoz képest 4.5 kilós lett, ő rögtön 0-3 hónapossal kezdett.
2017. szept. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Most hirtelen egy mothercare meg egy next body méretezését néztem meg, de nagyjából ugyanazok ezek minden angol márkánál. Az up to 3 months-ot a címke szerint ők kb. 6 kilóig írják. Az up to 1 az a méret, ami úgy 4.5 kilóig megy. (a címként a hónap szerinti méret mellett ott van az ajánlott súly is).


Én vennék tehát olyat is, ami csak up to 1, ha nem számítasz nagyon nagy babára. Szerintem azért otthon is vesznek párat az 56-osból, nem rögtön a 62-essel indítanak, az egy átlag babának nagy, az angol 0-3 is nagy egy átlag babának első ruhának szerintem. Persze tényleg van, aki akkorával kezd, lásd fent, de szerintem nem ez a leggyakoribb.

2017. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Le vannak most értékelve a karácsonyi rucik (nem tudom, hogy pakolták most elő őket :D), de nem találtam ennél kisebb méretet, mert mérethiánosak. December 14-re vagyok kiírva, nem tudom, megmerjem-e venni, vagy nagyok lesznek. :)

Mondjuk a családban a férjemet leszámítva mindenki 4-4,5 kilóval született, de nekem "nem célom" akkora babát szülni. Aztán lehet végül ő is akkora lesz. :)

Lehet megveszem, aztán max. eladom majd gyorsan vmi fb-csoportban, ha nagy lenne. :)

Köszi a válaszokat!

2017. szept. 12. 06:20
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

62-es (6,5 kg-ig és/vagy 62 centiig). Nagy lesz. Bele fog nőni pár héten belül, de ha azt akarod hogy ne lógjon rajta a cuki karácsonyi, hagyod.


Még az 56-os is 4,5 kg-ig és/vagy 56 centiig szól.


A 3,5 kg-s és 49 centis gyerekemre az 50-es kicsi volt (tiny baby, 3,4 kg-ig és/vagy 50 centiig), de az 56-os is lógott rajta pár hétig.

2017. szept. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Oké, köszi, akkor hagyom. :)

Majd kap vmi csinit, amikor megszületett. :)

2017. szept. 12. 07:52
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

kislányomnak az up to 3 kardigán még hat hósan is jó volt. Ugyan abból most hordja a 3-6-t, 1 évesen :D bodykból is most nőtte ki a 3-6-t, 74cm (ha nagyon akarom, még be tudom rajta kapcsolni). Szerintem nagyobbak.


Más ruhából a 9-12, 12-18 már jó

2017. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
az lemaradt, hogy van f&fbe up to 1M és newborn is, azok közt válogass szerintem :)
2017. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez kb 62nek felel meg. Én babám nagyon nafy és nekunk most a 3-6(68) "ráhúzkodva" még jó. Most 7,5 kg 3hónaposan és 6-9et (74)hord. Kislányom kicsit volt kisebb vele a 3-6 méretet hordtuk sokat. Kisfiam csak úgy váltogatja a ruha repertoart:D
2017. szept. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!