Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortól érdemesebb...

Hány hetes kortól érdemesebb babát utaztatni tömegközlekedésen és emberek közé vinni?

Figyelt kérdés
5hetes a kisfiam ,még max sétálni voltunk. Faluba lakok sok dolgom lenne a városba mivel nincs autóm és nincs aki vigyázzon rá muszáj lenne magammal vinni amihez buszozni kéne 40 percet

2017. szept. 13. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nézd, én 2 hetes korukban vittem őket magammal megigényelni a juttatásokat és a másodiknak a PKU szűrést is ismételni kellett 3 hetes kora körül. Autónk nincs, külsőségben lakunk így mindenhová tömegközlekedéssel tudtunk eljutni. Nem volt ebből baj. A harmadikkal 3 hetes korától naponta kétszer kell majd buszoznom mert a középsőt oviba kell vinni.
2017. szept. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Én minden nap sétálok vele, dm-be már beszaladtunk mert nem tudtam máshogy megoldani. Nem akartam tömegközlekedni vele a két hónapos oltások előtt, de hat hetesen a csípő szűrésre autó hiányában azzal mentünk. Nem lett semmi baja.
2017. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
13 hónapos múlt a fiam, tegnap vittem először busszal, fél óra oda, fél óra vissza. Most érte el azt a kort, hogy úgy éreztem, nem lesz gond. 5 hetesen biztosan nem vittem volna, mert nagyon nehéz baba volt, sokat sírt.
2017. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha menni kell, menni kell.

Ha pedig nem muszáj, akkor jobb minél később.

Mi belvárosban lakunk, minden elérhető gyalog (kocsink nincs is), ha mégis messzebbre kellett vinni (városon belül), taxiztunk. Talán 7-8 hónaposan buszoztunk vele először.

2017. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!