Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mégis ki veszi be ezt a...

Mégis ki veszi be ezt a szöveget? (pelenka reklám)

Figyelt kérdés

Szerintem egy amúgy elég jó pelenka az, aminek a reklámjában egy elég nagy hülyeség hangzik el: a baba sír, ha van valami a pelenkában és nyugodtan alszik ha "száraz".


Ezt ki veszi be? Ha a baba bőre egészséges (nem jár fájdalommal, nem csípi), akkor bizony neki mindegy, nincsen olyan, hogy nem komfortos neki, számára az a természetes.


Szóval van bárki, aki ezt elhiszi?



2017. szept. 13. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
nekünk nem sírt sose pedig már 9 hónapos, 3-4 pisit is elbír az a pelenka, ha minden pisinél cserélem rá megy ingünk gatyánk. a kakit cserélem persze, de annál se sír... ez hülyeség amúgy amit reklámoznak, sosem volt piros a babám feneke ezek ellenére, és nem is kellett annyit pelenkára költeni, igaz már kinőtte végre
2017. szept. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocsi 19 hónapos*
2017. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első gyerekes kezdő para anyuka lehet beveszi :D

Pisis pelust én akkor cseréltem amikor tele volt, különben mi sem győztük volna anyagilag. Kakisat egyből cseréltem. Fiam mikor pici volt nem szerette egy pillanatra sem a kakis érzést, később letojta.. ha nem veszem észre hogy rottyantott simán ellett volna úgy.

2017. szept. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem az a lényeg, hogy akkor alszik nyugodtan, ha száraznak érzi a pelenkáját. Annak ellenére, hogy van benne pisi. Bár az enyémek kakis pelenkában is simán aludtak...
2017. szept. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Ki az aki a reklámok szövegét megjegyzi és azt elemzi???
2017. szept. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután kitalálják egy cégnél, hogy valamit (újat vagy többet) el kéne adni, átdobják a marketing osztálynak, aki szól egy vagy több reklámos cégnek, hogy x összegből legyen egy olyan reklám, amitől az egész célcsoport (de inkább lehetőleg a világ egész népessége) vásárlásba kezd. Ekkor a kreatívok előállnak mindenféle vért izzadósan jobbnál jobb ötletekkel, hiszen kell az ügyfél pénze, de ezeket általában a cég nem meri bevállalni, hátha nem fogják érteni vagy félreértik vagy nem érezné elég sok ember magáénak vagy sokba kerül... stb. Végül száz körön keresztül átgyúrják és csinálnak egy jó lapos, szájbarágós reklámot, aminek fő ismérve, hogy egy olyan vágyott világot jelenít meg, ahol minden tökéletes (30-40-es pelenkavásárló női célcsoport esetében ez tipikus kaukázusi család max. 25 éves modell szülőkkel és angyali gyerekekkel - egy fiú, egy lány -, esetleg kutyával, autóval, kertes családi házzal, sportos 50-es nagyszülőkkel... stb.) és amiben csak egyetlen kis probléma létezik, amire pont a termék a megoldás, de az egésznek a valósághoz és sokszor még a termékhez sincs sok köze.
2017. szept. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez csak marketing fogás, jól hangzik és a cél, hogy felfigyeljenek rá. Akár negatívként is, mert látod te is felfigyeltél rá. Mint a fluimucil Ábel, ott is mindenki tudja hogy köhögésre van a fluimucil..... ha nem lett volna ilyen idegesítő a reklám valószínű sokaknek (nekem sem) fogalmuk sem lenne mi is az.

Ennyi erővel a Libero szuperhősös is marhaság, ráadásul tök fölösleges a pelusra ilyen olyan minta, persze cuki lehet, de inkább a pelus elhagyása a cél egy idő után, nem az a lényeg hogy tetszen a gyereknek.

2017. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyobb sose sírt semmiért, tesója viszont eléh kényes. Bár éjszaka nrm cserélek mert "felébred" csak eszik és visszaalszik. Napkozben ha tele van viszont nagyon nyugos. Nagyit semmise zavarta.
2017. szept. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyem is forgolodik, sir, ha nagyon pisis a pelenkaja (ha csak kicsit, akkor nem, de ha hatalmasra duzzadt, akkor igen).
2017. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

én elhittem! de most realizálom hogy ez egy ÁTVERÉS!

nagyon dühös vagyok emiatt mert vettem vagy 50.000 Ft értéknyi pelenkát és most nem tudom mit tegyek mert nem engedem a gyerekemet ilyenbe szarni!

2017. szept. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!