Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-es,2-es,3-as pelusméretekből...

1-es,2-es,3-as pelusméretekből hány darabot érdemes venni? Nagyjából hány csomagra lehet számítani?

Figyelt kérdés

2017. aug. 25. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2 csomag 1-es pelust vettem és bizti ami bizti egy csomag 2-es pelust. Olyan apró volt a gyerekem,hogy a 2-essel kezdtünk
2017. aug. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha előreláthatóan 3 kiló fölött lesz a baba,akkor nem kell egyes méret.
2017. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 1-esből 3 csomag fogyott, utána váltottunk 2-esre és egészen 5 hónapos koráig azt használtuk. Most múlt 1 éves, még mindig 3-ast használunk.
2017. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyesből nem kell sok, mi kb két hét alatt kinőttük. Utana kb 350 db 2-es pelus fogyott, két hónapos korától már 3-mast használunk, akkor volt 5 es fél kiló.
2017. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es pelusból 4-5 nagy csomaggal használtak a gyerekeim, kettesből legalább 10-et, 3-asból már sokat.
2017. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Első babám max 2 hétig hordta az 1-es méretet és 6 hetes kortól 3-as kellett már. Nagynak született és gyorsan is nőtt is és hízott is.

A második babám 1 hónapos korig 1-est hordott és most lassan 2 hónaposan simán jó a 2-es még.

2017. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én babám 2 hónapos koráig hordta az 1-es pelust, pedig majdnem 4 kilóval született, szóval ez alkati kérdés. A 2-es méretet viszont csak 1 hónapig használtuk, meg is maradt egy csomó mivel mindenkitől azt kaptunk ajándékba. Szerintem vegyél egy kis csomag 1-es meg egy kis csomag 2-est és majd kiderül mikor megszületik, hogy melyik jó nektek. Pelust bármikor be lehet szerezni, szóval nem érdemes nagyon betárazni eleinte.
2017. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat! Hasznosak igazán...
2017. aug. 26. 12:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagy babám van. Majdnem 4kg volt. 2 hétig volt egyes,de sokszor kifolyt ezért váltottunk kettesre. Utána 4 hétig volt kb a kovetkezo, és most 3as:D pedig nincs 3 hónapos és csak anyatejes.

Szóval teljesen változó, hogy gyarapdzik ez aztól fugg.

2017. szept. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!