Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött baba belefektethető...

Újszülött baba belefektethető 0 kg- tól használható gyerekülésbe? Bele lehet őket fektetni? (Mert ugye ülni még nem tud. )

Figyelt kérdés
Ilyen ülést tervezünk venni (0 kg-től lehetőleg 25 kg-ig), de szeretném mindenképp, hogy kényelmes legyen neki. Hordozó kocsiba való becsatolása helyett jó, ha ilyen ülést veszek? 3-4 hónapos korában lenne egy hosszabb utunk az ország másik felébe...

2017. szept. 14. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Isten ments.. egy ilyen pici még hordozóba való.
2017. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, milyen márka.

Nekünk ilyen volt:

[link]


Fiam 9 hónapos korában vettük, előtte hordozóban volt a kocsiban.

Szerintem ezek nem alkalmasak újszülött autóba való kötésére, hiába 0 kg-tól jó, és hiába lehet menetiránynak háttal bekötni.


Inkább használj hordozót, annak a kagyló formája való egy újszülöttnek.

2017. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Van egy két éves lányom, neki egy 0-25 kg-s ülése van, és van egy 5 hós lánykám is, akit nemhogy újszülöttként, de még most sem mernék beletenni. Azért az már ülőpozíció, pedig dönthető az ülés.
2017. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Inkább akkor 0-18-ig legyen, és ha megfelelő a szűkítője, akkor bele lehet rakni. Mi is hordozóval kezdtük. Gondolj bele, sokkal kényelmesebb a hordozót kivenni, és szemben veled belerakni a gyereket bent a házban, ha hideg van, akkor rádobsz egy takarót. De a kocsiban vetkőztetni kell, ha kiveszed öltöztetni.
2017. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Hordozo valo neki.

Nem ertem, hogg lehet pont ezen sporoloni.

2017. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hordozónk van, de sajnos nem a legkényelmesebb, ajándékba kaptuk, ezért gondoltam hogy egy jobb minőségű autósülés jobban megfelelne a célnak.
2017. szept. 14. 18:18
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, ez is használható kb 3-4 éves korig, dönthető, van hozzá 2 kivehető betét a baba korától függően. Ebbe a 3-4 hónapost én már simán beletenném, döntve, háttal bekötve és a 2 plusz betéttel teljesen OK lehet.

2017. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezekkel, hogy egy újszülött gerince c formájú. Egy kisgyerek gerince egyenes. Tehát ami jó az újszülöttnek, az nem jó a kisgyereknek, és fordítva.

Nem tudsz egy ülést "hordozóra szűkíteni". Mert a gerinc formáját nem veszi figyelembe a szűkítő.

Azok a betétek nem újszülött babának készülnek.

2017. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értelek titeket és köszönöm a válaszokat! Ellenben elég sok márkánál van ez a 0 kg-tól is jó gyerekülés, nagyon jó márkáknál és nem gondolom, hogy csak jó marketingfogásról van szó (ahhoz túl sok profi márka reklámozza ezt a terméket). Szerintem át lehet úgy alakítani ezeket az üléseket, hogy a pici hátának megfelelő legyen plusz a megfelelő betétek használatával lehet még kényelmesebbé tenni.
2017. szept. 15. 18:11
 10/13 anonim ***** válasza:
8, van egy baromi vastag és formatartó szivacs (nem tudom a pontos nevét), amit be kell dugni az ülés szűkítőjének huzatába abban a PP ülésben amit linkeltem, és teljesen C alakot vesz fel úgy benne a baba gerince. Enélkül én sem tenném bele a pici babát, de így tökéletes. Sajnos én sem tudtam, hogy van ilyen, így a mi lányunk csak 10 hós kora körül kapott ilyen ülést.
2017. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!