Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj lehet? Éjjel aludt babátok...

Baj lehet? Éjjel aludt babátok? A mi kisfiúnk 3 honapos! Egész éjjel csak "hánykolódott", a keze a szájában! Nagyon keveset aludt! Mi lehet? Már lázat mértem neki, de semmi!

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hósan kezdődött a fogzás :( (fogak még nincsenek), ha most sajátított el egy új mozgást, pl. forgás attól is lehet, illetve már nem emlékszem pontosan, de itt körül van egy fejlődési ugrás
2010. máj. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem aludt jól a kisfiam. Viszont már megfigyeltem, hogy teliholdkor nagyon nyűgös és nyugtalan. Tegnap telihold volt.
2010. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 15 hetesek vagyunk
2010. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi kivételesen nagyon-nagyon jól aludtunk. 8.5 hós.

Ez sem egyforma minden babánál.

Valóban lehet a fogzás és a fejlődési ugrás vagy mozgásfejlődés is a háttérben.

2010. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is jól aludtunk, de nálatok lehet már a fogzás. A kisfiamnak 5,5 hónaposan jött ki az alsó két foga és kb 3-4 hónapos korától már mindig a szájában volt minden, amit be tudott venni, pelenka, keze, takaró, stb.
2010. máj. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk borzalmas volt, alig aludt és akkor is nyöszörgött, óránként fent voltam. 4 hós
2010. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi éjszakánk sem volt túl jó, többször is felébredt, hajnalban szopizott, utána már velünk " aludt", dobálta magát 4 órától 5:30-ig az ágyban, aztán elbólintott, de 6:30-kor már kelt is és nem is tudtam visszaaltatni. Szerintem az is közrejátszott, hogy telihold volt.
2010. máj. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már tegnap is írtam egy hasonló kérdésre, hogy szerintem a telihold az oka. Legalábbis az én babám is nyugtalanabbul alszik ilyenkor, bár nem minden teliholdkor, de mondjuk minden harmadiknál bizotsan.
2010. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!