Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babám naponta legalább...

5 hós babám naponta legalább 30-40 alkalommal szellent. Ez már klinikai eset? Vagy normális?

Figyelt kérdés
Kb 3 óránkánt étkezik, főként anyatejet, de kap pótlásként néha tápszert is, és néha kóstolgat más falatkákat is. Rendesen fel is büfoztetem. Elég gyorsan eszik, 130 ml tejecskét kb 2 perc alatt. Nem hasfájós. Jókedvű, jóétvágyú. Csak nagyon sokat "szelel". Szagosat. Széklete 1 alkalommal van naponta.
2010. máj. 27. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj ezzel szerintem. Egyébként én azt vettem észre 8 hónapos kisfiamnál, hogy kb. 4-5 hónapos koráig iszonyat mennyiségűt pukizott egy nap, aztán két hónapig szinte semmit (vagy csak sutyiban eresztette el, és nem volt hangos), és most megint jókorákat ereget, és többször egy nap. Ha nem hasfájós, akkor örülj neki, rendesen tud távozni a belekben lévő gáz.
2010. máj. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem, mivel gyorsan eszik, sok levegőt nyel, és a pocija csak azért nem fáj, mert jól kipukkantja magát :-) örülj, hogy ilyen ügyesen meg tudja oldani, és nem szenved a bent maradt levegőtől :-)
2010. máj. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy doktornő kórházba akar küldeni bennünket emiatt.
2010. máj. 27. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy másik dokit és a védőnőt is. Ha többen mondják, hogy kóros, akkor lehet, hogy tényleg nem árt egy kivizsgálás, de szerintem nincs okod aggódni.
2010. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!