Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudnék csinálni h ne...

Mit tudnék csinálni h ne sírva aludjon el mindig a kislányom?

Figyelt kérdés
Most 3 hónapos és a nappali alvás kész rémálom.van amikor ha nagyon fáradt leteszem a kiságyba és se perc alatt elalszik persze nyüglödik ilyenkor.de van h néha annyira sír láttom a szemáén h fáradt beteszem a kiságyba és sír simogatom,cumizik is, oda teszem mellé a kedvenc babáját de csak sír van h hosszu percekig.ja meg bekapcsolom a kedvenc zenéjét aztan egyik pillanatról a másikra már el is aludt.de miert sír olyan sokat?mit tudnék még csinálni h ne sírva kelljen neki mindig elaludni?köszönöm a segítséget
2010. máj. 27. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én felvenném. Igaz, nekem szinte mindig ölben alszik el a lányom, viszont soha nem sírva.
2010. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk van hogy ölben is sír, ha későn veszem fel. Szerintem a Tied is túl fáradt akkor, ha sír. Kell ennyi inger neki elalváskor?
2010. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem m indig kell.csak vmivel probálom elvenni a figyelmét a sírásról.a zenére mindig megnyugszik meg a cumira is. a cumit általában van h kiköpi ha elaludt de van h elveszem töle.a baba meg csak van van amikor nézzi és ugy alszik el.
2010. máj. 27. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:
én biztos nem hagynám, hogy sírva aludjon el. Én is ölben altatom a kislányomat, ha ilyen kis nyügi. És nem lehet mondani, hogy hozzászokik és ezt követeli, mert ha nincs semmi "baja" akkor le tudom tenni az ágyába és szépen elszenderedik.
2010. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dünnyögéssel, v sírással akár, a külvilágot próbálja kizárni. Szerintem, ha csak néhány percig tart, és utána elalszik, akkor ne vedd fel, csak simogasd v tedd rá a kezed. Ha felveszed, lehet h tovább pörög, új inger, előről kell kezdeni az elalvást. Előfordul h 10-20 percen belül kétszer v háromszor felsír, ez is az elalvási folyamat része. Ha engeded, h megtanuljon egyedül elaludni, pár héten belül egyre jobb lesz. 8 hónapos babámat egy pillanatig nem kell altatni, beteszem az ágyba, cumi és alszik is -- éjjel, nappal. Ez kb négy hónapos kora óta kivétel nélkül így megy. Előtte ő is dünnyögött, néha hüppögöt, v többször vissza kellett adni a cumit. Ha igazán sírt, persze felvettem, megnyugtattam, és újra letettem. Simogattam csendben, és elaludt, és egyre kevésbé volt szüksége rám az elalváshoz.
2010. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
esti elalvással nincs gond akkor nagyon szépen csendben elalszik.csak a nappali elalvással van gond de azzal sem mindig.a kézben elavással az a gond h próbáltam de nem alszik el ha igen akkor legalább fél óra is akár addig ha megköveztek is nem tudom tartani és ringatni mert az is csak sétálva müködik.ilyenkor ha sír van h hasra fordítom de van h az sem tetszik neki jobban sír akkor visszafordítom.
2010. máj. 27. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!