Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes a kislányom és megvagy...

5 hetes a kislányom és megvagyok fázva. De sajnos egyedül vagyok nem tudom senkire sem rábízni még nem gyógyulok meg! Mit tudok csinálni? Ez veszélyes rá?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

használj szájmaszkot, lehet kapni olyan kézfertőtlenítőt, amivel moshatod a kezed.

elméletileg 6 hétig nem nagyon van a kicsiknek immunrendszere, így nagyon kell figyelned, nehogy lázas legyen, vagy náthás. Viszont jó hír ha szoptatsz, az anyatej megvédi a betegségtől, amit tőled kaphatna el.

vigyázz magatokra, és próbálj minél hamarabb meggyógyulni.

2011. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom amit az első írt.
2011. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is félek ettől. Én babám 16 hetes, és meg vagyok fázva...gyakori kézmosás.maszk.
2011. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is meg voltam fázva az első egy-két hónapban, már nem emlékszem pontosan (most 7 hós). Szoptattam, és se akkor, se azóta nem volt beteg, szerencsére. Olyan volt, hogy nagyon kicsit folyt az orra, vagy köhécselt, de arra az orvos is azt mondta, hogy hideg időben természetes, és nem kell vele kezdeni semmit. Nem használtam szájmaszkot, de nagyon gyakran mostam kezet.
2011. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!