Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki hallott már a Zazu...

Valaki hallott már a Zazu plüssökről? (anyaméh hangot utánozzák-tudásban hasonlít a doodoo-ra)

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy Doodoo vagy Zazu… A Zazu szerintem sokkal szebb és olcsóbb is, de nem igazán ismerek olyat, aki használta volna már. Vélemények?

#Doodoo #Zazu #altató plüss #anyaméhhang #szívdobogás hangja
2017. szept. 17. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Zazu az oroszlánkirályból? Vagy van más olyan nevű karakter is, csak én nem tudok róla?
2017. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ránézésre ugyanazt tudja, mint a doodoo. Sztem ezt vedd, ha neked jobban is tetszik, és olcsóbb is. Ha beválik, akkor nem azért fog beválni, mert Doodoo vagy Zuzu márkanév alatt fut. A gyerek meg aztán végképp nem tudja :)
2017. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Parasztvakítás :)

A születéssel berendezkedett a méhen kívüli életre. Inkább használjatok fehér zajt (bármilyen monoton zaj, pl porszívó, ventillátor, légkondi, vagy telefonos alkalmazásban letölthető hasonló hang), ha a baba megnyugtatása, altatása a cél.

2017. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönök szépen mindenféle választ. :)

A fehér zaj nagyon jó(pl porszívó és egyéb dolog, amit a telefonon le tudok játszani neki), de nem magától kapcsol be. Ezek pedig sírásra elkezdenek "dolgozni". Arra gondoltam hátha éjszaka tudnék egy kicsit pihenni majd...bár ki tudja, lehet az anyai ösztönök úgyis felébresztenek engem is . :)


Valaki tudna olyan véleményt írni, aki használta már?

2017. szept. 17. 22:30
 5/8 anonim válasza:
Nekünk Zazu anyaméh hangot adó bárányunk van, és nagyon imádjuk! Kb 2 hónapja vettük. Én is a Doodoo nevét ismertem, a Zazu márkára teljesen véletlen akadtunk a neten (ez még elég új lehet Mo-on szerintem). Azért választottam ezt, mert szerintem is sokkal szebb a pofija (és nem mellesleg jóval olcsóbb is)! :) Kislányom is nagyon szereti, amúgy nemcsak a szívdobogás hangját játsza, hanem játszik fehér zajt (mint a porszívó) is és még többféle altató dalt is. Kislányomnak, amíg még nagyon pici volt legtöbbször a szívdobogás hangját játszottam le vele, és tényleg meg is nyugodott tőle, de most, hogy már majdnem 3 hónapos inkább az altató dalokat kapcsolom be neki elalváshoz, és úgy veszem észre, hogy azt is szereti! :) A hangérzékelő pedig szuper találmány, csomó éjszakai felkelést megúsztam, mert a barija visszaaltatta! :) Szóval, ha szeretnétek ilyen plüsst, csakis olyat válasszatok, amiben van ilyen funkció! Nekünk a Zazu nagyon bejött, és amúgy eszméletlen pihe-puha is!
2017. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább majd ölelgesd, a szívverésedet is jó érzés lesz hallgatnia. Vagy bugyoláld majd be plédbe, az is jó érzés neki, mert a méhben sem tudta széttárni a kezeit.

A porszívót szokták ajánlani amúgy.

Én feleslegesnek tartom ezeket a kütyüket, bár nem ismerem őket. Ha nyűgős akkor szerintem ettől is az lenne, mert ha fája hasa akkor ettől nem múlik el. Ha mondjuk az elalvás megy neki nehezen vagy valamitől megijed akkor biztos jó lehet.

Szerintem inkább költsd másra azt a pénzt.

2017. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a visszajelzéseket!

Ölelgetni is fogom, az egészen biztos :):):)


Köszönöm szépen a Zazu-s tapasztalatot leírónak a kommentet. Már nem gyötrődök, megveszem!


Az előző gyerkőcnél nagyon sokszor kellett felkelnem éjszaka, aminek sajnos a nyűgös nappalok lettek a következményei...és Én voltam a nyűgös. Baromi nagy lelkiismeret furdalásom volt, hogy nem tudok értékes időt tölteni a babámmal nappal az esti darabos alvások miatt. Szóval engem ez nagyon megviselt. Hátha most egy kis "külső" segítővel nyugisabbra sikerülnének az esték.

És a babó is jól járna, mert máris lenne neki egy kis barátja is. :)


Köszi még egyszer!

2017. szept. 18. 22:45
 8/8 Zsöff85 ***** válasza:
Szerintem jobb a Zazu, mert 10 percig szól, a Doodoo csak 5 percig. Na meg olcsóbb is…
2019. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!