Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 23-24 fokos szobában hogy...

23-24 fokos szobában hogy kellene felöltöztetni a babát, illetve hány réteggel kellene betakarni, amikor alszik?

Figyelt kérdés
Egy hosszú ujjú felsőt és egy harisnyát adtam rá, az ágyában pedig egy kis pléddel, plusz a paplanjával takarom be. Azt mondták nekem, hogy így fázik, adjak rá még egy nadrágot meg egy felsőt, mert kint (!) hideg van.
2017. szept. 21. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Kis pled plusz takaro?

Konyorgom ne veszelyeztesd mar az eletet !!!

A tulmelegedes a bolcsohalal egyik fo okozoja!!!

Igen, ezzel igy siman megolheted, es te meg tobb reteget akarsz raadni ?


Egy gyerekapolo aki latott mar ezt-azt.

2017. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Baromság, túlzás annyi.

Body, rugi + pléd.

2017. szept. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem akarok rá több réteget adni, olyan 'parancsolta' rá a plusz ruhát, akinek két felnőtt gyereke van, nem akartam ellenkezni a sértődés elkerülése érdekében. Nekem első babám, még sok mindent meg kell tanulnom, de ennyi ruhát én is túlzásnak tartok.
2017. szept. 21. 11:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Én alváshoz csak egy hosszú ujjú bodyt adnék rá egy kisnadrággal, plusz takaró (de nem a legvastagabb). Ha ébren van, akkor pedig a hosszú ujjú bodyra egy ujjatlan rugi, vagy rövid ujjú/trikós body és rugi.
2017. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Biztos hogy megéri veszélyeztetni azért, hogy ne legyen sértődés...

Már eleve te is túlöltözteted (paplan!) és még azt tetézni...

2017. szept. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3 hetes. Van egy csomó rövid ujjú bodyja, de nem mertem ráadni még egyszer sem, csak hosszú ujjút, tartottam tőle, hogy fázna benne kardigán nélkül. Nincs még tapasztalatom ebben, ezért kérdezek. Frászt kapok a "megfázik, öltöztesd fel rendesen" mondatoktól...
2017. szept. 21. 11:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha még ilyen picike, akkor tényleg nehogy betakard takaróval plusz paplannal mert az életveszélyes, és ez nagyon komoly dolog.
2017. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
2es és 4es válaszolóra hallgass.
2017. szept. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
En 25 fok alatt vastag paplannal es hosszu pizsamaban alszok. Ebbol kiindulva a gyereket se altatom lenge ruhaban. 23-24 fokos szobában a padló szintjen (ahol a kisagy van) 21-23 fok van. A babam ilyenkor pizsamanadrag+body+pizsamafelso+ kozepesen vastag halozsakban alszik. 13 hos es meg SOHA nem volt beteg, nathas.
2017. szept. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hosszú body,ujjatlan rugi+pléd,így alszik a kislányom. Egyébként az tévhit,hogy a hidegtől megfázunk. A "megfázást" bacik okozzák,csak a hidegben gyengül az immunrendszer ezért fogékonyabbak vagyunk rá. A babának a tarkóját nézd(ne a kezét,ne a lábát,ne az orrát) ha kellemes meleg nem fázik,ha izzadt melege van.
2017. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!