Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 fokos lakásban mibe öltözte...

20 fokos lakásban mibe öltöztessem az újszülött babát?

Figyelt kérdés
20 fok van átlagosan a lakásban, télen is szeretnénk ezt a hőmérsékletet tartani. Mibe érdemes öltöztetni újszülött babát, majd később pár hónaposan? Bocsi ha buta kérdésnek hangzik első baba és csak biztosra akarok menni. Nem akarom se túl öltöztetni, de azt sem akarom hogy megfázzon. :)

2017. szept. 7. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rövid ujjú body, pamut rugdalózó, plüsspléd.
2017. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 fokba én azért aláöltöztetném, tehát rövidújjú body plusz rugdalózó a legpraktikusabb.
2017. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Body, és rugdalózó. Ezt a hidegtől megfázunk dolgot, a 21. században már el kellene felejteni. A hidegtől NEM lehet megfázni. A baktériumoktól és vírusoktól leszünk betegek. Nem pedig a hidegtől.
2017. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
3#😂😂😂
2017. szept. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hosszú ujjú bodyr és rugit adtam rá,plusz pólyában vagy takaróba bugyolálva. :)
2017. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is állandóan gondba vagyok, de nekem az vált be, hogy figyelem a babámat. A múltkor a védőnő beszólt, hogy "hú, ilyen jó idő van?", amikor egy body és egy rugi volt a picin, persze meg is ijedtem, gyorsan nyakig betakartam duplán. Mire hazaértünk tiszta víz volt a gyerek. De persze ő már 9 hetes, egy újszülöttnek még nem működik rendesen a hőháztartása. A gyerekorvos szerint nagyobb baj ha túl van öltöztetve, túlhevülhet ami légzés leálláshoz vezethet. Bocs az offért, hogy a kérdésre is válaszoljak, a body+rugi tökéletes.
2017. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!