Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A magyar nok miert adnak...

A magyar nok miert adnak zoknit 35 fokos kanikulaban a babara?

Figyelt kérdés
Nem ujszulottrol van szo, 6-10 honapos, csak egy delutan alatt tobb mint egy tucat szerencsetlen babat lattam igy...
2017. júl. 10. 11:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
38%

Hogy legyen mibe belekötnöd!


Egyébként képzeld, még leggings-t is adok 35 fokban, nem csak zoknit!

Mert jobb fizikailag is védeni a naptól, mint tocsogósra kenni naptejjel.

2017. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
83%

"A magyar nok"

De utalom az ilyet, kulfoldi nok kozul is valaki ad es kepzeld, Magyarorszagon sem mindenki. Tobb tucat zokni nelkuli babat lattam az elmult hetekben.


Szoval ne legyel ostoba! A zokni adasa nem nemzet kerdese. Vagy te is valami "kimentem Londonba pultosnak es azota mindent szarnak latok ami magyar" tipusu kitelepult vagy?!

2017. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem pultosnak mentem ki, es nem Londonba.

Csak nem ertem, hogy az altalanos iskolat sem vegeztek el ezek a nok?

Miszerint a babak a talpukon adjak le a hot ?


Elso, mi koze a naptejnek a zoknihoz ?? 🙄

2017. júl. 10. 11:14
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

"Csak nem ertem, hogy az altalanos iskolat sem vegeztek el ezek a nok?

Miszerint a babak a talpukon adjak le a hot ? "


A babák - meg a felnöttek is - NEMCSAK a talpukon adják le a höt, hanem az egész börfelületükön, és a talp nem sok különbséget jelent!

2017. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Meg esszeru valaszt nem olvastam.

Az irjon, aki ezt csinalja, hogy mi viszi ra? Mit hisz ? Hogy megfazik 35 fokban ? Es az ilyen no miert nem vesz fel maga is zoknit ?

2017. júl. 10. 11:31
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Ezt én se értettem. Májusi a gyerekünk, június végén (kb hasonló időjárás mellett) sok hasonló korú babát láttam több réteg ruhában, míg a szülők rövidnadrágban és pólóban izzadtak.
2017. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Hőleadás (csak) a talpon? Inkább neked hiányzik az általános.

A naptejen meg mit nem értesz?

2017. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azért,mert mindenki csak megszólja őket,mint te,de segíteni nem akarnak,mert akkor nem lenni kut megszólni. Kapunk valamilyen felvilágosítást,mielőtt szülők leszünk? Nem. Azon kívül,hogy össze-vissza vizsgálgatnak,meg minden amit teszünk,az rossz,semmit. Azt meg honnan veszed,hogy a babák a talpukon adják le a hőt? És máshol miért nem? Légyszi,világosíts fel,mert én úgy látom,hogy a babám mindenhol izzad,pont úgy,mint én,és én balga azt hittem,izzadás=hőleadás.

Nagyszülők közt tartja magát a meggyőződés,miszerint a babák a lábukról fáznak meg legkönnyebben. Anyuka meg tanácsot max.az anyjától meg anyósától kap. Lehet,ezért adnak zoknit sokan a gyerekre.

2017. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De 35 fokban , hogy fazna meg ??? 36,5 fokos a maghomerseklet !!
2017. júl. 10. 12:10
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk nincs 35 fok. :D Hol éltek? De most komolyan Mo. melyik részén van ilyen meleg?


De amúgy sokan azért, mert a szandàl önmagàban feltöri a làbát valamelyik babànak, független a minõségtõl!


Én is adok, pont ezért, bár nem 35 fokban, hanem 30fokig kb. Meg is leszek lőve ilyen melegben....


De amúgy én is veszek fel zoknit cipôhőz. De nem öltöztetem túl a gyereket sem. Általában ên jegyzem meg magamban, hogy szegény gyerekek, lehet h jól megsülnek a bundazsákban májusban....stb. Engem meg cseszegetnek, hogy nem fàzik meg?! :/


Bár most nézem, nekem már nagyobb a gyerek, egy éves múlt.

2017. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!