Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátok hányszor es...

2 hónapos babátok hányszor es mennyit alszik napközben?

Figyelt kérdés

Az en babám 3x alszik 2,5 órákat nagyjából 1 óra ebrenlet utan.

Kiváncsi vagyok másoknál hogy mennek a dolgok :)



2017. szept. 22. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom pontosan, nem írtam fel eddig, ami nálunk kicsit fura, hogy néha az egész napot átalussza, tehát csak enni kel fel, máskor viszont nagyon is eleven egész nap, talán csak egyszer alszik két órát.
2017. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem így. 6x, 7x alszik fél órákat, néha egy teljes óra is becsúszik séta közben de általában ott is felkel fél óra után. 11 hetes, hasfájós. 1 órát bír ki ő is ébren.
2017. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fel órás alvasok utan újból egy órát ébren van?

Nálunk úgy kegy az alvás, hogy a 2,5 ora alatt kb 5-6 alkalommal futok be hozza visszaadni a cumit, vagy ujra elaltatni.

Most épp rekordot dönt mert mar másfél órája ébren van, igaz most mar nagyon nyűgös (9hetes)

2017. szept. 22. 12:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában igen de van mikor csak fél órát bír ki. Estére nagyon nyűgös bár a hasa miatt is, de szerintem a rossz alvókája miatt is. Fehér zaj előtt szinte semennyit nem aludt. Azóta vannak a fél órás alvásai.
2017. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A fehér zaj nekünk is bevált, ha mar semmi sem segített.

Nálatok milyenek az éjszakák?

Nekünk most megint kezd "elromlani".... fel tízkor elalszik, aztán egykor általában meg ébred, akkor cumi kell, de en akkor mar nem tudok visszaaludni. 4kor kaja, es utána mar csak a mellkasomon alszik, de ott egy perc alatt beszunyal. En meg akkor mar nem tudok olyan nyugodtan pihenni...

remelem a 3. A hónap hoz majd vmi változást :'(

2017. szept. 22. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon orulhetsz, hogy ennyit aludt. Nagyobbik gyerek kb. Ilyen volt,mint amit írtál kisebbik, most éri el a hasfájos korszak véglt, eddig napkozbeb vsgy aludt(nehezen)v visított(ez utóbbi volt gaykoribb)

Az egy órás ébrenlét stimmel, de ezt tobb helyen írják,hogy ennyi és kifáradnak:) háka ég most már kisebbik is ilyen, nagyobbik meg túl egyszeru volt:D

2017. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok:cumira rokon akarja rátukmálni én meg mindig szoktatom le....és azért amit írsz...kikopi és futkoshatsz be....volt egy hét átfutés mikor sírt, de már megnyugtatja magát elnézelodik, cumi csak a vészhelyzet utáni állaopot mert abbol áll csak, hogy kikopi vissza, kikopi, nem kell, de sír stb és itt malmozok....most elobb aludt el rohogott párat és gyonyoruen alszik magatok a kiságyban (hála égnek nagynál is ez volt)
2017. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megint utolsó vagyok. Éjszakák:mióta hazahoztuk kiségyban alszanak

Nagy 1,2, nap koztunk,kicsi relative kiságyban végig, de anak fele visitás és néha Férjem pociján aldut, de próbáltzk visszarakni....ebben full szigorúak voltunk,mert nem egy ismeros alszik az óvodás/iskolás korú gyerekkel.

Nekunk furdés után szopi(szopizás kozben csak ilyrn éjszakai fény) és utána bofi(nála kell mert hasfájos/volt) és kiságy....mostanában az esetek nagy tészében elslszik pár perc nézelodés után, ha nem kihozom nappaliban székében elvan, letellik az ido szopi és most elaludt rogton bofi után. Hála ez a rendszer bevált a nagynál is. De tény vért izzadtunk mire kialakult ez. Le kellett szoktatni az állando felkspkodásról, micüvel hasfájó volt sokat sírt mindenki nyugtatni akarta. Ez suép és jó, de csak kézben volt el v ott se. És ha lerakram mikor így elaludt kb 5 perc és ébren volt. Saját magát kell elaltatnia, nem azt mondom, hogy visítsa végig az éjszakát, de ha most hozzászokik valamihez nehéz lesz leszoktatni....és biztos lepontoztok, de ez így van:D

Van akinél ágyban aludt csak el a kisbaba mert egyet nyekkent, most ezért 1,5órás tortúra az elaltatás ls visítás a már 3éves gyerekkel.

Példa 2 :9éves gyerek mai napig úgy hajlandó elaludni, hogy benn vannak az ágyban mellette vki...otthon saját helxén anyukával alszok, apuka gyerekszobában....

Na mi inkább voltunk 1hétig szigorúbbak, mint majd iskolásként is egy ágyban aludjunk....szép és jó biztos, de nem hiszem akkot se,hogy "egészséges"

Visszatérve szerintem nem kell.mindenért felkapkodni,de lásson. Nekunk can bolcsonk kozben beszélek hozzá,éneknek ringatom a bolcsot, de nem kézben van. Most már szépen elalszik csondben is:)

2017. szept. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, enni 1x kel, 2-3 között. Amúgy felkel még vagy 2x néha, hasfájásra, olyankor én nem etetem meg. De most pl nem evett éjszaka, felkelt vagy 3x de csak a cumi kellett. Van mikor fentvan akár 1 órát is, attól függ minden mennyire fáj a hasa, lassan csak kinövi.. amúgy fél 7 és 7 között alszik el és szintén hasfájásfüggő mikor kel, 5 és 7 között.
2017. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!