Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nagyon nagyon spórolós...

Nagyon nagyon nagyon spórolós babavárás?

Figyelt kérdés

Honna lehet olcsób beszerezni mindent ami kell?

Ruhákat turiból?

Valami olcsó weboldal esetleg?

A nagyok ruháit már elajándékoztuk :(


2017. szept. 22. 16:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes fb-s csoportokban körbenézni.

Olcsón adnak ruhákat, bútorokat, de többször van rá példa, hogy valamit ingyen odaadnak. Szóval ott mindenképp érdemes körülnézned.

2017. szept. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jófogás.
2017. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Vatera, jófogás-lehet ruhacsomagokat is venni

kilós turkáló

rokonok/barátok felajánlásai

védőnő-legalábbis nálunk mindig van kirakva csomó ruha amiket el lehet vinni ingyen


kiságyat, babakocsit is lehet pár ezerért online, de matracot érdemes újat venni bele

2017. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A babavár oldalról szoktam rendelni van rajta új és használt is kb. fél, harmadáron, mint mondjuk a brendon, de szerintem a tesco-nál is olcsóbb.
2017. szept. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pepcoban is van olcson ruha
2017. szept. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Babás ismerősök nincsenek? Nekünk szinte soha nem kellett ruhákat vennünk, kézről kézre járnak köztünk más anyukákkal. Általában a nagyobb településeken vannak anyuka közösségek, személyesen összejárós vagy legalább facebookos csoport. Ha ti is ajándékoztatok ruhákat, akkor nektek miért ne ajándékozhatna valaki? :)
2017. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
fészbúk csoportok, fészbúk licitálós csoportok, lomtalanítás (én egyszer találtam egy babaszéket, hazavittem, felraktam licitre, szó szerit széttépték egymást érte az emberek), turkáló, ismerősök, az is megoldás, ha kölcsönkéred és nem örökbe, hátha akkor jobban odaadják, vatera, jófogás, garázsvásárok, stb.
2017. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jófogáson ki lehet fogni komplett kb 0-6 hónapos ruhacsomagokat 20-30 ezer Ft-ért. Facebookon is , bár ott inkább pár darabonként adják a ruhákat.
2017. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Jófogásról szereztünk bútorokat pelenkázót babakocsit mindent. Nagyon sokat lehet spórolni ott!

Másik: ha majd megszületik, a Dm és Rossmann kártya aranyat ér. Sok kedvezményt ad.

Amúgy a turinál a Jófogás és Facebook csoportok jobbak. Mert ott zsákkal is adnak ruhát 3000,-ért.

Ha turizni akarsz, akkor mindenképp kilós Hádába menj. Ott száz forintokért vásárolhatsz.

2017. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van Caritas adománybolt, 50 Ft/db a gyerekruha, persze vannak drágábbak is, de az 50 Ft-osak közt is találtam már nagyon szépeket. Nem csak ruha, cipők, játékok, kiságy, etetőszék, pihenőszőnyeg, stb...Persze attól függ, mit adományoztak nekik éppen akkor.


Az Ingyenbaba könyv nagyon szuper, ha könyvtárból kölcsönzöd, még az is ingyen lesz:)

2017. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!