Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Zsofii0215 kérdése:

Azt szeretnem kerdezni hogy 22hetes terhes vagyok es mar ket napja feszultnek erzem a hasam feszul egesz nap nem faj se semmi csak a baba nem mozognem rugdos semmi holott ezelott mindennap rugdosott mocorgott ez mitjelenthet?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért ez egy jó kérdés. Egyreszt en ha magamból indulok ki, nekem 22 hetesen nem voltak annyira kifejező mozgasai a babának. Főleg hidegfrontban, bekuckózott, mint egy mormota es nem is csinált semmit akar egesz nap. Általában egy pohár szénsavas hideg viz vagy valami azert "felkeltette" vagy egy szelet csoki... Próbáltad? Másrészt ahogy írtad, feszül a hasad. Nem mozog a baba. Talan nem ártott vna megnézted a kórházba. Vagy meg moat sem késő,de ezt te érzed. En valszleg ha mar semmivel sem tudom mozgasra rávenni bementem vna.
2017. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem mozog, és nem tudod mozgásra bírni, azonnal menj orvoshoz. Ne várj, mert az élete is múlhat rajta.

22 hetesen én minden nap éreztem. Ha amúgy te is, de most már nem, menj be a sürgősségire.

2017. aug. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig minden nap érezted, azonnal indulj el a kórházba!
2017. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van, hogy kicsit lustiznak de én is orvoshoz mennék, mégha feleslegesen is.

Egyébként olyan módszerek vannak, hogy csokit enni, kólát inni vagy megfogni a hasadat a petefészek környékén és nem erősen de határozottabban rázni. Valamelyikre reagálnia kell.

2017. aug. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszolat

valakinel esetleg volt ilyen?

2017. aug. 23. 13:10
 6/12 A kérdező kommentje:
es meg azt szeretnem kerdezni hogy mikor pisilnem kell (eleg surun) akkor gorcsol ketoldslt a mehem ez mit jelenthet?
2017. aug. 23. 13:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet meghalt a babád, de te még itt kérdezgetsz?


Húzzál már orvoshoz, basszus!

2017. aug. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, voltál már dokinál?
2017. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hogy vagytok?!
2017. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi van Veled Kérdező! Kérlek valamit írj!
2017. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!