Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szedjem le magamról?

Hogyan szedjem le magamról?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam elkapta a hányós-hasmenéses-lázas vírust.Tegnap 5-ször hányt és 15-ször volt hasmenése,39 fokos lázzal,ma már nem hányt,de azért kicsi hőemelkedése volt és "csak" 5-ször volt hasmenése,de ma egész nap rajtam lóg.Csak ölben hajlandó aludni,de amikor letenném aludni egyből felkel.Szóval a kezemben alszik.A másik dolog a cicizés.Egész nap a cicivel van elfoglalva,de enni nem nagyon eszik anyatejet,csak játszik a cicivel.Tudom,hogy csak vigasztalódni akar szegényke,de én meg nem tudom emiatt csinálni a házimunkát és a nagyobb tesójával sem tudok foglalkozni és már a mellem is elkezdett fájni.Most is itt alszik a kezemben.Valaki járt már hasonló cipőben?Hogy oldotta meg?

2017. szept. 23. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Lefeküdtem mellé és úgy szoptattam, se ivott is belőle pár kortyot az legalább benne maradt, minden mást kihányt.

Én hagytam mindent a fenébe, fontosabb volt hogy jobban érezze magát és még véletlenül se kerüljön kórházba.

Nekem is van nagyobb, megértette hogy a testvére beteg és elfoglalta magát

2017. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3%
*ha ivott is
2017. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ne a házimunka legyen a legfontosabb! Most a pici az első, a nagy foglalja el magát valamivel, a takarítás, főzés, mosás pedig megvár!
2017. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%

És az ilyenek nevezik magukat anyának... agyam eldobom!

A házimunka előrébb való neki, mint a beteg gyereke. "hogyan vakarjam le"

Dobd ki az ablakon!

2017. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Ne érdekeljen a háztartás! Vigasztald, ápold, rád van szüksége. A nagyobb gyereknek meg megértheti, hogy beteg a tesó. Csak pár napról van szó.

Bújj mellé, aludjatok/pihenjetek együtt.

2017. szept. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Na ezért nem értem, hogy miért nem választja le anyuka hamarabb a babát. Szegényke beteg, persze, hogy cicizni akar, ha abbahagytad volna a szoptatást 6 hó 1 év között valamikor, akkor most nem a cicid lenne neki a legjobb stresszoldó eszköz. Vagy ha úgy döntöttél, hogy tovább szoptatod, akkor meg ne a házimunkát akard csinálni, hanem szoptassad, mert éppen beteg és rád van szüksége.
2017. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

Leteszed és hagyod az ágyában, adsz neki teát, hogy ne száradjon ki és ha kell gyógyszert, és nem hagyod a cicin lógni. Attól nem fog meggyógyulni, ha hagyod magadon lógni.

Akkor sem, ha sok "+szuper" anyuka ezt mondja.

2017. szept. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
utolsó, ezt a baromásgot honnan szedted? Tisztában vagy az anyatej összetételével? A te gyereked se lennék, ha be**szod a kiságyba egy üveg teával mikor beteg hogy majd jobban lesz magától. Könyörgöm nyugtass meg hogy nincs gyereked, az ő érdekében.
2017. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
*baromságot
2017. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Jesszus, ilyen anyák gyöngyeit... ne vigasztald, cseszd be a kiságyba egy üveg teával, ne adj cicit... 14 hónapos!!! Ez egyáltalán nem egy extrém hosszú szoptatás, alig múlt 1 éves. De te is kérdező, hogyan szedjem le... sehogy!! Én 2 évig szoptattam a kislányomat (ja, tudom, persze, ősanya, blalala... meglepődnétek, mennyire látszom ősanyának), és ilyen esetekben NAGYON örültem annak, hogy szopik, mert legalább ez benne maradt. Inni-enni esze ágában nem volt, azért nem száradt ki soha, mert szopott, így jutott folyadékhoz és táplálékhoz is, nem kerültünk kórházba. Baromira nem érdekelt ilyenkor a háztartás, a férjem is tud főzni (pláne ilyen helyzetben) meg rendet rakni. Nekem több gyerekem nincs, de ha most a 26 hósom mellett lenne egy kisebb, aki ilyen helyzetben van, biztos vagyok benne, hogy már ő is meg tudná érteni, hogy a kicsi beteg, és muszáj vele lennem, addig hozzon mesekönyvet, mesélünk. Vagy ilyen helyzetben mesét nézni se ördögtől való szerintem.

Egyébként egyszer kíváncsiságból megmértem a lányomat, amikor azt hittem, hogy csak játszik a cicivel, mert nekem is az volt a gyanúm, hogy csak szórakozik, és nem szopik. Másfél decit puszilt be, miközben én azt gondoltam, hogy csak lóg ott. Szóval arra ne vegyél mérget, hogy nem eszik semmit.

2017. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!