Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szedjem le magamról?

Hogyan szedjem le magamról?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiam elkapta a hányós-hasmenéses-lázas vírust.Tegnap 5-ször hányt és 15-ször volt hasmenése,39 fokos lázzal,ma már nem hányt,de azért kicsi hőemelkedése volt és "csak" 5-ször volt hasmenése,de ma egész nap rajtam lóg.Csak ölben hajlandó aludni,de amikor letenném aludni egyből felkel.Szóval a kezemben alszik.A másik dolog a cicizés.Egész nap a cicivel van elfoglalva,de enni nem nagyon eszik anyatejet,csak játszik a cicivel.Tudom,hogy csak vigasztalódni akar szegényke,de én meg nem tudom emiatt csinálni a házimunkát és a nagyobb tesójával sem tudok foglalkozni és már a mellem is elkezdett fájni.Most is itt alszik a kezemben.Valaki járt már hasonló cipőben?Hogy oldotta meg?

2017. szept. 23. 16:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
A házimunkát hagyd a fenébe. Nekem igaz 9 hónapos volt a fiam mikor ugyanezt benyelte, ő is csak kézben volt hajlandó aludni vagy 2-3 napig. Persze nem könnyű ha pisilni kell pl, de nem tart örökké! Nem csináltam semmit. Egy reggel szemmel láthatóan jobban érezte magát és igaz még nyűgös volt, pár napig még fájt a hasa, de aludt kiságyban már. A nagytesóval nincs olyan, amit szoptatás közben is tudsz csinálni? Nincs valaki, aki segítene, foglalkozna vele ezeken a napokon?
2017. szept. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%
Adj neki normalis etelt, ennyi idosen mar arra van szuksege. Rosszul vagyok attol, hogy amig mi a szoszerint vegig kirandultuk a nyarat az egy eves gyerekkel, reggeltol estig a friss levegon, addig a szoptatos ismeroseim alig mozdultak ki ,a gyerek meg sapadtan, veznan kuksolt a szobaban mert ugye nem lehet ugy akarhova menni h egesz nap az anyjan csung. Erdekes az enyem meg nem volt beteg, pedig tapszeres, illetve 13 hosan mar azt is csak estere kap, amugy meg normalis, tapanyagdus eteleket kap. Itt az osz, az emlitett gyerekek ismet kidoltek, az enyemnek meg ismet semmi baja. Erdekes.
2017. szept. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12-es, majdnem egy véleményen vagyunk, de most azt is nézd, hogy beteg a kérdező gyereke. Az enyém is tápszeren nőtt, erős, egészséges 22 hós, 1x volt beteg az idén, de akkor nagyon. Ha lett volna tej a mellemben, bizony dugdostam volna a szájába, mert semmit nem evett, inni alig akart. Majdnem kórház lett a vége, és akkor a kis lelkéről még szó sem esett. Az amúgy energiabomba tornádókölök olyan elesett, bágyadt, bújós, sírós volt, mint egy kisbaba. Nem volt szívem eltaszítani magamtól. Miért is tettem volna? Hisz én vagyok az édesanyja.
2017. szept. 24. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
61%

12-es, én 2 évig szoptattam, de képzeld, mi is végigkirándultuk a nyarakat... ennyi idős gyerek normál esetben már nem szopik egész nap, van jobb dolga is, simán lehet menni vele bárhová. Elég hülye ismerőseid lehetnek.

De a kérdező gyereke beteg!! Az egy teljesen más szituáció, akkor borulnak a megszokott dolgok. Ahogy az utánad hozzászóló válaszoló is említette, az ő tápszeres gyereke baromira nem evett semmit hasonló betegség esetén. Elhiheted, hogy a szoptatás melett én is rendes kaját adtam a lányomnak ennyi idősen, de ilyen helyzetben nem eszik a gyerekek többsége, mert rosszul van. Amúgy áruld már el nekem kérlek, hogy az miért normális, ha egy ennyi idős gyerek tápszert iszik reggel-este, és az miért nem, ha anyatejet?

2017. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Aki azt mondja,hogy a kérdező hagyja a fenébe a háztartás,annak a nagyobb gyereke,ha hasonló helyzetben vannak,ne egyen semmit,mert ő nem tud főzni,mert a kicsi rajta lóg?Vagy mit eszik?Kérdező szerintem,ha szopizik,akkor hagyjad,ha már csak vigasztalódik a cicin,akkor vedd el tőle és fektesd le aludni.Amíg alszik foglalkozz a naggyal.
2017. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
15, van apja is a gyereknek, aki nem életképtelen nagy gyerek, tud főzni vagy ne adj' rendelni és foglalkozni a nagyobbal.
2017. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
48%
Ööö, igen, van apa is, akinek nem esik le a gyűrű az ujjáról, ha meg kell mozdulnia, sőőőt, azt is túléli a család, ha 2 napig rendelünk. Egyébként ha le tudná csak úgy fektetni aludni, nyilván megtenné, de a gyerek szarul van, igényli, valószínűleg nagyon sír, ha lerakja. Az enyém is ilyen, ha beteg, pedig már nem cicizik, de akkor is csak rajtam/mellettem jó. Ha nem beteg, akkor remekül elvan, nem lóg a nyakamban folyton.
2017. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
most a cici akarom mondani a pici az első
2017. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!