Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lenne jobb a baba...

Melyik lenne jobb a baba szobájába? Padlószőnyeg vagy egy nagyobb szőnyeg középre? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
7 hós a lányom.
2010. máj. 27. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tisztítás szempontjából a parketta a jobb, szőnyeget is könnyebb cserélni, mint padlószőnyeget. A kislány tökéletesen el fog játszani a nagy szőnyegen, és ha táncparkettosat akar majd játszani, akkor simán fel tudja szedni :) Jó babázást!
2010. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen jobb a parketta+ szőnyeg . Könnyebb tisztán tartani.
2010. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk parketta van és azon egy habtapi szőnyeg van. Mindkettő nagyon jól takarítható. A szőnyegbe egy idő után a leggondosabb porszívózás ellenére is atkák költöznek, amik a házipor allergia okozói.
2010. máj. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én padlószőnyeg párti vagyok. A hálónkban és a babaszobában is az van. A nappaliban nem. A baba viszont csak aludni jár a szobájába, egyébként egész nap a nappaliban vagyunk, ahol parketta van. Illetve járólap a konyharészen (egylégterű).

Mindkettőn szeret lenni, takarítás szempontjából nyilván a parketta egyszerűbb, csak fel kell mosni. De a középen lévő v. padlószőnyeg mindegy (szőnyeg szőnyeg, ugyanúgy kell takarítani, csak a mérete más).

2010. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!