Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszi porszi milyen porszívór...

Orrszi porszi milyen porszívóra jó?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy nekünk jelenleg egy nem állítható szívóerősségű porszívó van, és rokonoknál mikor voltunk babalátogatóba, ott állítható volt, vagyis gyengén is szívta a baba orrát. Be kell ruháznunk egy olyan porszívóra mindenképp? Mert csak nem hagyom, hogy nagyon szívja majd a pici orrát, nyilván lassan és óvatosan fogom használni. Első babóca, 28 hkm. Köszönöm a válaszokat előre is, és bocsi, ha nem jó a témakör.
2017. szept. 25. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekunk se állítható, és náthakor én is kipróbáltam. Nem kellemes, de utána a kicsi sokkal nyugodtabb. Nagyobbik már tanul orrot fújni. Tengervizes oldatot kell befújni,úgy jobbban "kihozza".
2017. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!