Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrszi porszi milyen porszívór...

Orrszi porszi milyen porszívóra jó?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt azt, hogy nekünk jelenleg egy nem állítható szívóerősségű porszívó van, és rokonoknál mikor voltunk babalátogatóba, ott állítható volt, vagyis gyengén is szívta a baba orrát. Be kell ruháznunk egy olyan porszívóra mindenképp? Mert csak nem hagyom, hogy nagyon szívja majd a pici orrát, nyilván lassan és óvatosan fogom használni. Első babóca, 28 hkm. Köszönöm a válaszokat előre is, és bocsi, ha nem jó a témakör.
2017. szept. 25. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Mi a gyerek 1,5 éves korában vettünk orrszívót a. Addig nem is kellett.

Sima egyszerű LG porszívóval használtam, nem állítható szívóerősségű.


"Mert csak nem hagyom, hogy nagyon szívja majd a pici orrát"

Elárulom, ha "gyengén" akarod szívni, vehetsz kézit is, majd rájössz, hogy semmit nem ér...

Ezek úgy vannak kialakítva, hogy nem olyan erősséggel szív, mint a porszívó, nyugi! (de az ujjaddal tudod ellenőrizni)

2017. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a gyenge szívóerô is erôsebb, mint ahogy te tudnád szívni neki porszívó nélkül. Én mindenképp az orrszi porszit ajánlom, nem nagy kiadás. Használtam nem porszívósat is, kb semmit nem ért, utána az orrszi porszival még egy csomó bennmaradt vâladékot ki tudtam szívni.
2017. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy sims Samsung van. Annyit szoktam csinálni, hogy kinyitom azt a kis "ablakot" a csövén, mert ha zárva van, hülye hangot ad a porszívó.
2017. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rá van írva az orrszira, hogy nem a porszívó erejével szív, ami igaz is, mert ha odateszed az ujjad, akkor érzed, hogy nem olyan erős, tehát minden porszívóhoz jó, nem kell állítani az erősséget, a koraszülött lányom 3 hós és naponta többször szivom ki neki, mert tele van az orra, semmi baja nincs tőle, kézi is van nekünk, az semmit nem szív ki, ne vedd meg.
2017. szept. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kézit nem akarok venni, anyának se vált be olyan, csak a porszívós. Köszi a válaszokat :)
2017. szept. 25. 11:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apa kipróbálta magán. Ha gondolod nézzétek meg ti is. :)

És igen, nem szív úgy mint a porszívó, mert az üveg rész úgy van kialakítva, hogy el tud szökni benne a szívó erő, így pont olyan amilyennek lennie kell.


Én azt javaslom, hogy ha esetleg náthásabb baba lesz (mienk most 9 hónapos, csak 1x szívtuk eddig az orrát), szerezzetek be tengervizes oldatot és azzal öblítsétek ki az orrát mielőtt szívnátok. Nekünk csak így sikerült kitisztítani a váladékot. Az oldat nélkül semmi nem jött ki..

2017. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Samsung van, de barmelyik klasszikus porszivo jo szerintem: A mienk allithato, de ugy emlekszem nem allitgattam, megsem sziv tul erosen. Kiprobalhatod magadon is, nem ugy sziv, mint a porszivo, hanem pont amennyire kell.
2017. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én csak azért szoktam lejjebb állítani a porszívót, hogy ne legyen annyira hangos. Egyébként ugyanaz a szívóereje van az orrszinak, ha maximumra is veszem a porszívót. Tapasztalat, én és a férjem is használtuk durva takonykórkor :D
2017. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kell másik porszívó és a tengervizes orrspray tényleg nagyon jó!
2017. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk a lányom első megfázásakor romlott el a porszívónk (ami amúgy sem volt jó, orszi-porszi nélkül sem szívott volna ki semmit a sima cső sem).

Elmentünk venni egy újat, Electrolux, állítható a szívó ereje.

Én kipróbáltam magamon, és nem szív erősen, bár tény, hogy nem egy kellemes érzés.

Közepes erősségen szívom. Próbáltam a kézit, és nem ér semmit. Kb annyit használom, hogy éjjel mikor alvás közben szürcsög a lányom kiszívom neki amennyire tudom, de tényleg nem sokat ér.

2017. szept. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!