Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne pár kérdésem?

Lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

1. Az lehetséges, hogy a 19 hónapos kislányom kezdi elhagyni a délutáni alvásokat? Van, hogy pár napig nem alszik. Utáni 1 napot igen. Mondjuk anyós azt mondta h a fiai sem nagyon aludtak már ekkorának délután.


2. Ti hogy oldjátok meg a sapkát? Eddig elviselte. Még nyáron is néha a vékony sapit. De most ugye elég sűrűn kell már, de folyton leszedi. A megkötőset is. Mit adjak rá, vagy hogy maradhatna a fején?


3. Az lehetséges, hogy egyik mellem "jobban ízlik" neki? Még cicizik.


4. Az mennyire baj, hogy csak a tejpépet és leveseket, neha szendvicset eszik meg?

Semmi főzeleket husit nem akar. Csak a sonkát meg a virslit. Tőlünk is csak ezeket lopja. Meg a gyümiket is eszi.



2017. szept. 26. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Barátnőm kislánya is ilyen. Most két éves múlt és egyáltalán nem alszik délben. Este viszont hosszan alszik, ébredés nélkül. Nála nem látok gondot, szerintem nem lehet ezzel gond.


2. Sapka. Én akárhányszor leveszi, annyiszor adom rá vissza. Bár az én fiam kisebb, mint a te gyerkőcöd (16 hós). Eleinte levette mindig, de mostmár ő veszi elő a sapkát. Bár szerintem ezt te is próbáltad. Nem túl nagy tanács...


3. Szerintem simán. Inkább kényelmesebb neki az az oldal. Én is tettem itt fel hasonló kérdést anno. Azt mondták, lehet, hogy esetleg asszimetria, gerincferdülés okozza. Hát, lehet, de a fiamnak nincs. Vizsgálták azóta, gyógytornász is látta, szóval egyszerűen csak kényelmesebb volt neki az egyik. Tény, hogy jobb is az alakja... Lehet, könnyebben jön belőle a tej...


4. Mennyire baj? :) Persze, hogy az lenne a legjobb, hogyha minél választékosabban enne. De hízik? Egészséges? Akkor nem hiszem, hogy nagy gond lenne.a helyedben annyit csinálnék, hogy megnézném, milyen tápanyagokhoz jut kevésbé hozzá, és igyekeznék azt más ételekkel pótolni. De ahogy írod, azért nem vészes az étkezése... :)

2017. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Igen, lehetseges, de siman lehet, hogy csak ilyen idoszaka van, es meg visszaall.


2. Urhajos sapi? Nalunk az valt be, mikor le akarta szedni. Most a cipot es a sapit is osszekototte azzal, hogy ,,kimegyunk", es azota az indulasi rituale reszekent elfogadja, csak akkor veszi le, ha melege van. Enolyan sapit adok ra, ami nyulik, de alapbol "rafeszul" (nem erosen) a fejere, igy ha nincs megotve, akkor sem esik le konnyen.


3. Lehet ilyen cici-preferencia, az en gyerekemnel (szinten 19 hos, szopizik) is volt ilyen preferencia, de emult. Olyan is lehet, hogy valamiert az egyiknek a formaja jobban tetszik neki, vagy tobb tej jon belole, altalaban a ket mell nem egyforma.


4. Hizasa, novekedese rendben van? Van eleg pisi-kaki? Huanybetegsegre utalo tunete nincs? Mert ameddig ezek rendben vannak, addig en ugy tudom, nem baj.

2017. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5 éves a nagy és most megy a kihúzás délután és este is, de direkt idegesít, dacos.


Cicizni van,hogy az egyikbol gyorsabban, konnyebben jon. Nekem nagyobb babánál az egyik begyulladt és elapadt, míg másikból végigszoptattam. Ált. Egyik mindig gyorsabb.


Kajánál sajnos mióta nem cicizik rosszul eszik. Virsli nálunk is megy, dr alapból keveset sajna. Ez már 1,5 éve. Remélrm majd alakul.


Sapkát, meg sose bírta, de most már elvisrli. Pici meg nem bírja a buksiján. Dr már beletorodik:D

2017. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!