Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel evesemnek letort az...

Masfel evesemnek letort az elso fogabol?

Figyelt kérdés

Szegenyem maszott fel a hintara es megcsuszott, beverte a szajat es letorott a fenti elso fogabol egy kis darab.

Vigyem el megnezetni? Kell valamit csinalni vele?


2017. szept. 26. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Vidd el fogorvoshoz. A húgom is így járt 2 évesen, azt a fogat kipotoltak neki
2017. szept. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Nézesd meg szerintem. Elképzelhető, hogy semmi teendő nem lesz vele, de így leszel nyugodt.
2017. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen, mindenkeppen elviszem. Mar kisirtam a lelkemet, haha :-) hala istennek elso “balesetunk”, eddig semmi komoly nem volt esesen kivul. Probalom magam nyugtatni, hogy hala Istennek, hogy csak ennyi tortent, de most nagyon szomoru vagyok.

Remelem ki lehet potolni neki.

2017. szept. 26. 20:02
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Vidd el, ha megnyugtat, de valószínűleg nem kell vele semmit csinálni. A lányunknak is kb. ennyi idősen tört le, pont hétvége volt, felhívtunk egy fogorvos ismerőst és azt mondta, hogy ha nem fáj neki és nem kezd el szürkülni, akkor semmi teendő nincs vele (gondolom nem mindegy mekkora darab tört le). 3 és 4,5 éves korában látta fogorvos (más miatt) és mindketten azt mondták, hogy semmi gond vele.
2017. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Koszonom! Majdnem a fele letort, hosszaban egy picivel tobb, mint a fele letort, de nem teljesen, szelessegeben meg kb a negyede se.
2017. szept. 26. 20:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A lányunknak csak a sarka tört le. Nézesd meg, de ebből nem lesz nagy baja.
2017. szept. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ja, és a tesómnak is volt ilyen gyerekkorában és az övével sem csináltak semmit.
2017. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
A fiamnak is kb ennyi idősen tört le, neki alul egy pici darab, nem sok. Semmi teendő nem volt vele.
2017. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Gyerekkoromban nekem is letort kb az egesz, sot felul az inyen jott ki a vege, alul a csonk ami maradt meg bebarnult. Azzal se csinaltak sokaig semmit, kb 5-6 eves voltam, amikor kihuztak, es en is kb 1.5-2 eves koromban tortem le.

Talan most mar mashogy van, majd meglatjuk. Szegenyem nem tud most kemenyet harapni, sir, hogy faj. Banant evett, az meg veres lett ahogy harapta :(

2017. szept. 26. 20:57
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
ugyan ez történt az egy évesemmel. a fogorvost felhívtam, azt mondta nem lehet vele csinálni semmit, de nem fog fájni neki. annyi még hogy ha a fogánál vérzett akkor elfeketedhet a foga, de az se fájdalmas csak csúnya :(
2017. szept. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!